Wpis z mikrobloga

Czołem remontowe Mirki.
Będę niedługo robił remont nowego mieszkania i w plannerze z Ikei zmajstrowałem taki oto projekt.
Wymiary kuchni to 190x330 raczej bez możliwości zmiany. Czy wg was jest w porządku czy jest coś, co można by było zmienić/zamienić lub cokolwiek innego zrobić aby było lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Chodzi o sam układ kuchni, fronty i blaty już mam wybrane- granatowe fronty dołu i lodówki, blat i dekor drewno, górne szafki czarny mat.
#remontujzwykopem #meblekuchenne #kuchnia
benkier93 - Czołem remontowe Mirki.
Będę niedługo robił remont nowego mieszkania i w...

źródło: comment_1644689174mbUR3XLVPmCtQo3QyZvxwN.jpg

Pobierz
  • 29
@benkier93: Otwieranie drzwi lodówki koniecznie w drugą stronę, bo wtedy wygodniej będzie wyciągać rzeczy na blat. A jeśli zdecydujesz się zamienić miejscami kuchenkę z tymi szufladami, to ja bym zamiast nich dał taką szafkę narożną z normalnym szerokim frontem i wyjeżdżającym systemem(nerką). Ta co jest teraz w narożniku, ma tak wąski otwór, że nie włożysz np. dużego garnka. Będzie to szafka na miliony małych gratów, do których trudno dosięgnąć...
@wedrowycz: Alternatywy brak, nie ma tyle miejsca na dłuższej ścianie żeby wcisnąć słupek wysoki z mikrofalą i piekarnikiem. Taki był pierwotny zamysł ale trzeba było zmienić koncepcję i ukryć mikrofalę u góry a piekarnik pod płytą.