Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo #gamepass #xboxgamepass na 2 miesiące dla nowych użytkowników gamepassa.

Słowem wstępu:
Czym jest SGame.pl? Grą typu Ogame, istniejemy od 2018 roku. Jeśli miałeś kiedykolwiek styczność z #ogame lub nawet #mirkogame to będziesz wiedział o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 marca o godzinie 12:00 startuje nowe uniwersum 4

Kilka informacji o grze:
➤Niższa prędkość flot - x8
➤Niższa prędkość gry(badań/budynków/stoczni) - x20, co za tym idzie mniej galaktyk: 4
➤Wielkość szczątek z floty - 60%
➤Pełna wersja mobilnego interfejsu gry
➤Stacja sojuszu, której rozbudowa daje specjalne bonusy sojusznikom
➤Nowy surowiec możliwy do zdobycia tylko na ekspedycji - pomoże w skracaniu badań, oraz rozbudowie stacji sojuszu
➤4 dostępne gałęzie zadań dla graczy
➤Brak pay2win - oficerowie którzy nie dają znaczącej przewagi. Serwer robiony z pasji a nie chęci zysku.

Gra dostępną na www.sgame.pl
W komentarzu kilka zdjęć z gry w wersji mobilnej.

ROZDAJO:
do rozdania #gamepass ultimate na 2 miesiące dla nowych użytkowników. Kod można aktywować do 26.05.2022
Losowanie 15.02.2022 godzina 17:00 przez mirkolos wśród plusujących
#sgame
SGame - Kolejne #rozdajo #gamepass #xboxgamepass na 2 miesiące dla nowych użytkownikó...

źródło: comment_1644745902hPQzGnH8a7IorjQnbOSgge.jpg

Pobierz
  • 12
@Sylar: Na uniwersum 4 będą tylko oficerowie. Żadnych skrzynek z surowcami, brak handlarza trytem płatnego(który był na u2 i u3). Stwierdziłem, ze bez sensu to dawać bo zyski z tej gry są dosłownie żadne(starczy może na pizze raz na 2 tygodnie/miesiąc po opłacaniu serwera xD), a szkoda zamknąć projekt który istnieje tyle lat, więc niech będzie chociaż jak najmniej dodatków. Sam grałem w ogame dobre 8 lat więc mam duży sentyment
@SGame: apka może być oparta o po prostu przeglądarkowy wygląd, wcale nie trzeba w Javie na nowo pisać. Są szybkie sposoby, napisz na priv to napiszę więcej, apka w sklepie Google może zawsze kogoś nowego przyciągnąć.
@ZebraKz: Cześć, chyba masz zablokowane PW bo nie mogę wysłać. Ewentualnie jeśli szybciej byłoby skontaktować się via email to podrzucam adres kontakt.sgame@gmail.com