Wpis z mikrobloga

Słuchaj to jednak nie to
Nie ma między nami chemii
Nie pasujemy do siebie
Zasługujesz na kogoś lepszego
Nie jestem gotowa na związek
Nie szukam chłopaka
Zostańmy przyjaciółmi

Wszystkie te frazesy = Jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz #!$%@?ą mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.
A normiki to łykają jak pelikany i jeszcze potem dalej orbitują z nadzieją że jednak może coś zaiskrzy xD

#blackpill #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #p0lka
  • 14
@Fekalny_okuratnik: Nie Pasujemy do siebie. To jest to co mi różowa napisala... Po 3 spotkaniu mimo iż latałem z kwiatami stawiałem obiady i ni #!$%@? dodała ze znajdziesz sobie kogoś kto cię pokocha. chciałem jeszcze kupić na Walentynki kolejny bukiet na szczęście Mireczki z wykopu dzięki @przegryw162cm powstrzymali mnie, wolę żeby powiedziała wprost nie podobasz mi się niż takie fałszywe frazesy.
Wszystkie te frazesy = Jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz #!$%@?ą mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.


@Fekalny_okuratnik:Najprawdopodobniej tak ale niektórzy naprawdę mogą nie chcieć związku w danym momencie z różnych powodów albo zdawać sobie sprawę, że i tak nic z tego nie będzie bo nie pasują do siebie. Opcje dwa i trzy są zarezerwowane dla atrakcyjnych.
Wszystkie te frazesy = Jesteś dla mnie nieatrakcyjny, masz #!$%@?ą mordę ew. mam już upatrzonego chada na boku.

A normiki to łykają jak pelikany i jeszcze potem dalej orbitują z nadzieją że jednak może coś zaiskrzy xD


@Fekalny_okuratnik: jeśli laska ci mówi "słuchaj, to jednak nie to" to znaczy, że masz dla niej zbyt zj@$&ny charakter, bo gdybyś był dla niej za brzydki, to nawet by ci najmniejszej sugestii nie dała,