Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego pubu dla graczy Hearts Pub (Pszczyńska 29) w #gliwice #slask . Lokal kupiłem miesiąc przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata sam (z drobną pomocą rodziny) go remontowałem i oto jest, mam nadzieję, że wszystko się zepnie i nie będzie trzeba za kilka miesięcy zamykać (òóˇ)

Jeśli ktoś z was miałby ochotę pograć w #grybezpradu lub #konsole (mamy xbox series s i switcha) to zapraszam. Poza tym oczywiście jest alkohol :D @WuDwaKa gdyby trzeba było miejscówki na jakieś wykopowe spotkania to służę pomocą :)
yousouyou - Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego...

źródło: comment_1644843418RJlSsqcq68r3DzXsQxMTay.jpg

Pobierz
  • 197
@dos_badass: @swagerstom: @dos_badass: no to się Panowie pewnie kiedyś trafimy w szynku:-)

@yousouyou: nie ignoruj mych pytań, Reksia to może i chcesz #!$%@?ć, jeno tego od zagłady już nie ;-)

@Pozytywny_gosc: ale co za problem? Przyjdziesz, przywitasz się, zagramy razem. W makao, tauzena, czy chińczyka. Kurcze, nie róbmy problemów z niczego :-)

@yousouyou: jeszcze dopytam - jakie macie godziny otwarcia? Nie, nie mam FB, itd, więc
@ReksioZaglady: ruch ciężko ocenić bo pob nawet tydzień oficjalnie nie działa. Co do mojego stania za barem to raczej nie, nie znam się za bardzo na tym, może w przyszłości jak się podszkolę ;) Na imie mam Janek :D Co do godzin otwarcia to w tygodniu od 16 do 24 a w weekendy do 2 w nocy chyba, że będzie sporo klientów.
@yousouyou: Janku, to na hasło wykop.. nie, żartuję. Jak będę się do Ciebie wybierał, do dam Ci wcześniej znać i jeśli będzie to możliwe odłożysz (co za słowo) mi stolik? Pytam, bo nie widzę sensu jechać niemały (no, dramatyzuję) kawałek żeby "pocałować klamkę".

A co do browaru, to mam odczucie, że tylko Reden (wiem, że teraz pojadę) umie Pilsa zrobić. W stylu? Nie. Pyszny? Tak. Piłem pilsy w kilku miejscach na
no to się Panowie pewnie kiedyś trafimy w szynku:-)


@ReksioZaglady: patrzę z ciekawości, na mapach.
iksde. kilka tygodni temu tam byłem, w środku nocy syna odbierałem po imprezie, na tej myjni czekali naprzeciwko. kto by pomyślał. xd
ale jestem co jakiś czas w Gliwicach, jednak tam zajrzę. ;)
@dos_badass: no i super, że wykopek ze Śląska uruchomił miejsce, gdzie można spędzić czas, a i że przy okazji można trafić na wykopka? Super, ja myślę, że przyszły tydzień (jak prace pozwolą, wiesz, człek nie żyję z 500+, tylko na 500+, eh...) to fajny czas żeby zaszyć się na parę godzin i powalczyć w tauzena ;-)

edytka:

badassie, umiem dobrze ciulać w tauzena :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yousouyou: Powodzenia.
Pomyśl o organizacji jakiś quizów, turniejów.

Polecam też na konsolach Tekkena, casualowa bijatyka dla każdego i można łatwo turnieje ogarnąć.