Wpis z mikrobloga

Jak żołnierz ma psychiczne odjazdy i opowiada o ucinaniu głów ludziom, między innymi (geny, mamusia i brat chorzy psychicznie, dwubiegunowka), poza tym ma inne "genialne"pomysły, to z kim porozmawiać u niego na jednostce? Psycholog? Przez 18 lat psycholog jakoś nie zauważył problemu.... Przełożony? Dowódca jednostki?
Boje się że jak nic nie zrobię to będzie jak z Adamowiczem...

#wojsko #zandarmeriawojskowa #psychiatria
  • 11
  • 1
@jimmy_gonzale ja mam nadzieję że nim się zainteresują bo jestem przerażona. Do tej pory jak wpadał w te stany psychiczne (pewnie mania w dwubiegunowej, patrząc po bardzo podobnych stanach u jego brata) to nie było w tym agresji. Raczej takie przekonanie że on najmądrzejszy
A tym razem to ja serio zaczynam się bać.
Ma jeszcze inne "ciekawe" pomysły, dokonal odkrycia archeologicznego większego niż odkrycie Troi na przykład (bez machnięcia łopatą, tak sobie
  • 0
@jimmy_gonzale właśnie zamiast na policji wolałabym porozmawiać u niego na jednostce, mogą go wysłać chyba na obserwację? Policja nic nie zrobi, stwierdza że nieporozumienia małżeńskie i pewnie próbuję go oczerniać przed rozwodem. I będzie jeszcze gorzej.
Niestety nie mam opcji zmusić go do leczenia, więc tylko przez wojsko chyba jest furtka. Ja go nie chcę niszczyć tylko chcę żeby się leczył bo niestety zaczyna się pogarszać i naprawdę może coś odwalić.
@369zszywek: Weż dziewczyno nie rób chłopowi problemów jeszcze go ze służby #!$%@? zwolnią i co będzie robił?? może ma czarny humor jak ja i inni ludzi, jak by miał coś #!$%@?ć już by to dawno zrobił a prędzej zrobi jak go zwolnią z roboty, wiec nie rób głupot.
  • 0
@galonim właśnie nie. Ani nie wiem jak nazywa się jego przełożony a tym bardziej nie mam na niego namiarów. On ma takie słowotoki że ja odpadam szybko i wiem że jest tam jakiś Robert czy inny Kaziu ale nie wiem kto jest kim.
Mogę to szybko załatwić, w końcu mieszkam na osiedlu wojskowym a moje koleżanki mają mężów w tej samej jednostce.
Sytuacja się wycisza. Mania powoli ustępuje, jest dużo spokojniej, do
  • 2
@galonim @jimmy_gonzale @Kyroo

Aktualizacja
Byłam pogadać z pułkownikiem. Chyba trochę potraktowali jak "zła żona chce koledze zaszkodzić".
Ich sprawa, ja zrobiłam swoje
Jemu odwala coraz bardziej. Dzisiaj znalazł ulotki w skrzynce pocztowej, takie jak zawsze "chce kupić to mieszkanie, zadzwoń"
Zgłosił do kontrwywiadu że ruskie szpiegi inwigilują. Żeby zdobyć numery telefonów.
Już mam mieszkanie, został poinformowany że się wyprowadzamy z córką. Jest zadowolony, odmawia sporządzenia porozumienia rodzicielskiego.
Jeszcze 12 dni do wyprowadzki.