Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Krejziismylife:
Każdy kto bierze socjal chociaż go nie potrzebuje. Każdy kto wyciąga łapę po cudze "bo mu się należy". Bo "jak dają to trzeba brać".

Ja się wychowywałem jako jedno z czwórki dzieci wdowy. I NIKT się nie interesował czy my mamy co jeść albo czy mamy za co kupić książki do szkoły. I wszyscy pokończyliśmy studia. Bez zasiłków i bez inflacji którą te zasiłki powodują.

Można? Czy jednak trzeba każdemu
  • Odpowiedz
i tak mi już zabrali to w podatkach, więc co zmienia to, że to wezmę, mam być jedyny głupi, i zachowywać się moralnie, gdy nikt inny się tak nie zachowuje? Xd


@rosikk1: Problem jest taki, że nikt nie protestuje, że takie rozdawnictwo jest. Ciul no jak już dają to wezmę, bo i tak mi zabierają to przynajmniej mam jakiś zwrot. Człowiek wie, że to złe, ale nic nie robi, żeby to
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Wziałem z 500+ juz pewnie z 90 tys. a mimo to uważam że to socjalizm i powinien być zlikwidowany. Jak już chcemy wspomagać dzietność to dużo lepszym systemem byłaby kwota wolna od podatku rosnąca wraz z ilością dzieci
  • Odpowiedz
@dzana: dalej hipokryzja.
Temat dzietności to w ogóle inna sprawa. 500+ nie zmieniło w tym nic. Ale jednak branie socjalu i krzyczenie, że jest on zły to podręcznikowy przykład prawaka hipokryty
  • Odpowiedz