Wpis z mikrobloga

Najcieższe są zmiany i strach przed nowym stanowiskiem. Znowu będe szukał sobie pracy w IT. I tutaj moja prośba do was. Jeżeli chcę i widzę siebie na supporcie to do jakich firm najlepiej?

Byłem już na rozmowach w 3Shape, Coloplast, Sailing Group, Home, tutaj w obecnej firmie i jak dotąd nic. Może jakaś wiedza? Może źle przedstawiam swoje oczekiwania finansowe?

I gdzie te CV wysyłać? Do firm które robią outsourcing? Czy które zapewniają wsparcie on-site? Ja już sam nie wiem, nie jestem pewny tego wszystkiego.

#praca #it #helpdesk #support #szczecin
  • 4
@darqnies: Zapytaj, po zakończonej rekrutacji, w np. mailu o feedback, czy są jakieś rzeczy które możesz poprawić itd. W 50% przypadków możesz dostać cenny feedback.

Dodatkowo, kończąc interview, zapytaj czy coś możesz wyjaśnić, gdzieś są wątpliwości - to też da Ci odpowiedź co jest niepewne w Twoim wypadku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darqnies: ostatnio (2 tyg temu) u mnie w firmie prowadzili rekrutację na staż - przyjmują takich ambitnych ludzi, można co nieco się nauczyć :)
Byłam w identycznej sytuacji w tamtym roku i również wysyłałam cv do wymienionych firm. 3Shape też mnie olało, Asseco dało mi znać po 1.5 miesiąca że mnie przyjęli na słabe stanowisko xD home wg mnie ma w połowie związana pracę z IT, proponowali mi tam stanowiło w