Wpis z mikrobloga

@Bintang: I co jest nie tak w tym co powiedział? Przecież to wszystko prawda. Najlepiej jakby Rosja była w NATO bo to by oznaczało że się ucywilizowała. W interesie Europy jest demokratyczna Rosja w strukturach Europejskich, ale podkreślam że demokratyczna, co oczywiście obecnie nie ma racji bytu.
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Ja pamiętam tamte czasy, i Rosja Miedwiediewa to była inna Rosja niż obecnie. Wyglądało to wtedy na odwilż w relacjach z nimi i bardziej pokojowe nastawienie Rosji. Wrócił Putin, wrócił stary burdel.

@Bintang: A cele nie mogą się zmienić? Jakby Rosja stała się demokratyczna i pokojowa, to nadal robilibyśmy z nich wroga w imię istnienia NATO? Wtedy można by było chyba zrewidować geopolitykę nie? Nie chodzi o to żeby
  • Odpowiedz
  • 4
@suqmadiq2ama Gdyby pis interesował interes Polski to Sikorski dalej by był MSZ. No bo co jak co, ale ktoś kto przyjaźnił się z głowami innych państw na studiach czy na jakimkolwiek innym etapem życia jest więcej warty niż jakiekolwiek pisowskie zero, bo w sumie nikogo wartościowego nie mają.
  • Odpowiedz
Radzio jak zawsze w punkt!


@Bintang: Czemu manipulujesz i nie zamieścisz całego artykułu?

Chcemy i potrzebujemy bezpiecznej i stabilnej Rosji. Ten kraj musi jednak być obliczalny, gotowy do kooperacji i przede wszystkim demokratyczny. Tylko taka Rosja może żyć w pokoju z samą sobą i swymi sąsiadami
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: nie twierszę, że nie. Jego reakcje twitterowe w sprawach Polski, kiedy był MSZ też mnie irytowały, bo widziałem to jako główny kanał informacyjny, niestety nie dociekałem jakie były jego działania poza TT. Tak czy siak, na tyle co może zrobić teraz - szacun.
  • Odpowiedz