Wpis z mikrobloga

Nie będę ukrywał, gdy Ukraina padnie ogarniam wyjazd za ocean już raczej na stałe, Polska wnerwiała mnie już od dawna ale obecnie dostaje coraz bardziej solidne powody do opuszczenia stolicy już na stałe, "bąmbelkowy drenaż socjalu,, zrobił w "pisostanie,, konkretną robotę, nie mam ochoty żyć w strachu lub umierać w gruzach za ten kraj, mimo patriotycznych uniesień wielu ludzi w ostatnich czasie.
#ukraina #wojna #mojeprzemyslania
  • 25
@Wololol: Wojna służy naszemu rządowi. Teraz praktycznie zapomniano o wszystkich przewinieniach obecnego rządu, przez patriotyczne nastroje wielu widzi w Mateuszu jakiegoś ku##a wybawiciela narodu, a większość parlamentarna PiSu zostanie utrzymana na następne wybory, jestem tego pewny. I jebs, kolejne socjale, kolejne podatki, ale wtedy będzie już za późno. Bardzo dobrze robisz Miruś, leć i miłego życia, bo tu gruzy zostaną, to mogę zapewnić.
@sayo300: Byłem już nie raz, nawet w planach od dłuższego czasu pozostanie. Studia mnie jeszcze zatrzymywały, ostatni rok magisterki, dlaczego by nie Montana to piękny stan.
@T3sla: Nie zesraj się, ale patrząc na podobnych do ciebie spora szansa że przetrwacie w swoich piwnicach jak karaluchy, nawet wybuch atomowy, bo w szczekaniu jesteście pierwsi i podejmowaniu durnych decyzji.
@Wololol: okej. To powiedz polski programista z 2 córkami i żoną. Chciałby się przeprowadzić do stanów na stałe. Nie w związku z wojną tylko po prostu tak sobie marzył. Gdzie najlepiej i czy się odnajdzie?
@sayo300: Polecam szukać ofert jakiś większych korpo, jeżeli masz znajomość jakiś nietypowych umiejętności chętnie wystawią wizę pracowniczą, dodatkowo programiści pracują często zdalnie więc np pracujesz w jakimś korpo założonym w Kalifornii a mieszkasz np w Oregonie który jest o wiele tańszy.