Wpis z mikrobloga

  • 850
#ukraina #rosja #wojna #gry #mecz
Też macie tak przez ostatni tydzień, że wasze zainteresowania, hobby, wasza ulubiona drużyna sportowa, ulubiona gra. Nie interesuje was i tylko macie w głowie wojnę kacapow na ukraine? Do roboty chodzę z przymusu teraz. Mam chęć rozwalić każdego kacapa którego spotkam.
  • 55
  • Odpowiedz
Też macie tak przez ostatni tydzień, że wasze zainteresowania, hobby, wasza ulubiona drużyna sportowa, ulubiona gra. Nie interesuje was


@Kot89: nie( ͡° ͜ʖ ͡°). Czytam o wojnie i oglądam, ale w ogóle mnie to nie stresuje. Patrzę na to raczej, jak na źródło wiedzy. Do tego pomagam przy organizacji pomocy uchodźcom, ale skoro i tak niczego nie zmienię to stwierdziłem, że nie ma się czym przejmować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kot89: normalnie, oglądam filmy, grabie trawnik. Ukrainę sobie dawkuje, już kilka razy przeżyłem ta szajba. Swiat beze mnie daje sobie doskonale radę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kot89: mam tak samo ale chyba to nic dziwnego. Doświadczeni historią teraz my stoimy w takim miejscu jak np. Francja podczas rozpoczęcia 2 wojny światowej - słuchamy o tym w radiu ale nasze życie wygląda normalnie. I to jest przerażające bo wiemy jak 2 wojna światowa wpłynęła na całą Europę.
  • Odpowiedz
@Kot89: Nawet jakbym chciała to nie mogę na niczym się skupić. Co chwilę chcę sprawdzać jak Ukraina sobie radzi. W pracy to samo, wszyscy siedzą i śledzą, trzymają kciuki żeby Ukraina z tego wyszła i pogoniła te ruskie onuce. Jakaś masakra.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kot89: nie, oglądam Bartosiaka czy Wolskiego ostatnio ale bardziej przejmuje sie tym że samochód mi sie #!$%@? a i dzisiaj wychodzi Gran Turismo 7 i waham sie czy 300 zl to dobra cena za w większości odgrzewanego kotleta xD
  • Odpowiedz
@Kot89: xDDD
Normalnie mirko czasem przejrze a tak to #!$%@?. Oczywiscie szkoda ludzi, przykro wiadomo, ape przeciez na swiecie codziennie gdzies jest wojna, przemoc etc. wiec jak czytam o rozhisteryzowanych ludziach jak OP, bo media podaja wiecej info no to xD
  • Odpowiedz
@Kot89 bez przesady, rano wstaje, sprawdzam czy prezydent tut i do roboty. Później jakiś film, giereczka, meczyk. Przewrotnie to na wykop mniej wchodzę teraz bo mnie ruskie trolle #!$%@?ą i białek z moderacja którzy nic z nimi nie robią ale mi zaraz ten wpis usuną bo użyłem brzydkiego słowa xD ruskie onuce co za rubla wyrzekną się człowieczeństwa
  • Odpowiedz