Wpis z mikrobloga

  • 850
#ukraina #rosja #wojna #gry #mecz
Też macie tak przez ostatni tydzień, że wasze zainteresowania, hobby, wasza ulubiona drużyna sportowa, ulubiona gra. Nie interesuje was i tylko macie w głowie wojnę kacapow na ukraine? Do roboty chodzę z przymusu teraz. Mam chęć rozwalić każdego kacapa którego spotkam.
  • 55
  • Odpowiedz
@Kot89: Zna ktoś jakieś źródło informacji o promieniowaniu wydobywającym się z reaktora? Na razie informacje są że nie ma żadnego, ale chciałbym trzymać ręke na pulsie
  • Odpowiedz
@Kot89: 100% rel. Cały czas myślę tylko o tym i #!$%@? się z bezsilności. Nawet pizza i browarek nie smakują. Tym bardziej, że byłem na Ukrainie i kojarzę sporo z miejsc, które dzisiaj są #!$%@? przez ruskie rakiety.
  • Odpowiedz
@Kot89 bilet na dzisiejszy mecz mojej drużyny kupiłem 2 tyg. temu, w życiu bym wtedy nie przypuszczał że gdy nadejdzie dzień meczowy to będę myślami zupełnie gdzieś indziej. O zaległościach w robocie już nawet nie będę wspominał...
  • Odpowiedz
@Kot89: Nie, żyję normalnie, tak jak do tej pory poświęcając czas na pracę, pasje i inne obowiązki i zajęcia. Staram się w miarę śledzić wydarzenia, ale nie robię tego 5 razy dziennie i oczywiście ostatnim miejscem, z którego czerpię wiedzę o wojnie jest wykop.

Kto ma możliwość niech pomaga uchodźcom i ludności, która pozostała na Ukrainie, a kto nie ma możliwości niech jakiegoś znajomego Ukraińca wesprze choćby i dobrym słowem.

Nie
  • Odpowiedz
@Kot89: Czlowieku kibicuje ManUtd - po tym co oni pokazuja w tym sezonie to w ogole mnie to przestalo interesowac co sie tam dzieje ale mam nadzieje ze w niedziele skopia dupe obywatelom.

Ale tak ogolnie to prawda, na niczym sie nie moge skupic przez ta wojne i ciagle czytam co sie dzieje - wydaje mi sie ze to nie jest dobre bo powoduje duzo zamieszania w mojej pustej glowie. Jak
  • Odpowiedz