Wpis z mikrobloga

#samsung #s22 #android
dzisiaj Media Markt wycofał moje zamówienie (w momencie zakupu było info, że dostawa 25 lutego) zwykłego s22 w wersji 256GB, więc złożyłem zamówienie przez stronę samsunga.

Wiem, że niby premiera 11 marca (a na niektóre kolory trzeba czekać dużo dłużej) ale może ktoś ma już doświadczenie i się podzieli ile czasu czekał na kuriera?
  • 2
@kto_nibud s21 dostałem w dzień jego premiery rano. 11 lutego zamówiłem s22 w specjalnym kolorze. Słuchawki dostałem 16 lutego. Niby przy s22 mam info że czas oczekiwania to 4 tygodnie, czyli wypada na 11 marca, fajnie byłoby go wtedy dostać :P
@kto_nibud: przemyśl jeszcze zakup zwykłego s22. Ja swojego dostałem 25.02. (kupiłem w przedsprzedaży w euro i nie było problemów z dostawą). Ale już zdążyłem go zwrócić, ponieważ bateria dyskwalifikuje ten telefon zupełnie. Przy normalnym użytkowaniu nie można liczyć na więcej niż 3-4 godziny włączonego ekranu. Procenty lecą w oczach. Poza tym dostałem wersję na Exynosie i stabilizacja video to jakieś nieporozumienie. Ogólnie zrobił na mnie strasznie marne wrażenie.