Wpis z mikrobloga

Szukam mokrej karmy dla kota, w której jest dużo sosiku albo galaretki. Kupowałem takie jedne w biedronce ale powiedziano mi że to taki fastfood dla kota, potem ktoś mi polecił chyba Gussto ale nie jestem pewien, w każdym razie dużo droższe. No. Tyle że są dwa koty i głównie kupowałem dla tego który jest bardzo chudy, i on tego jeść nie chce. On chce mięsko w dużej ilości sosiku lub galaretki.

Więc iso pomusz, coś co jest zdrową karmą dla kota i jednocześnie ma sosiku/galaretki w opór

#koty #karmadlakota #kotki #zwier
  • 8
@Fskrufskru: chyba nie ma tych zDrowych z sosikiem, ja nie znalazłam w przystępnej cenie. Ja z kitty z biedry przerzuciłam się na animonde - brak galaretki i cena puchy podwójna ale zaakceptowane przez kotkę. A z kotem podobny problem, po kastracji znienawidził mokrą karmę i ogólnie nie tknie kiełby, sera, puchy itd a z saszetki zliże tylko sosik i będzie czekał na chrupkie smaczki []
Dla kota te co ujdą to są czarne kitty premium 86% ale ja kupuje aminonda carny w puszkach na zooplusie się opłaca, czarne kitty 86% może być karma bytowa, jednakże są lepsze tez karmy, ale w animonda nie ma sosu prawie wcale w kitty dużo galaretki
@Fskrufskru saszet nie kupowałem, ale zapewne tak. Jak poszukasz na zooplus to są też zestawy 12x400g i wychodzi jeszcze trochę taniej, choć pakowane są po 6 w zgrzewce. Takie geniusze marketingu XD. Weź sobie zestaw próbny z różnymi smakami i sprawdź co smakuje twoim, moje akurat polubiły pierś z kurczaka najbardziej, ale kitki to kitki, każdy ma inaczej.