Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie oszacować jaki jest roczny koszt stosowania minoxidilu (widziałem, że preparat o nazwie loxon ma dobry stosunek ceny do jakości, jednak nie jestem wstanie obliczyć jego realnego zużycia)? Chciałbym stosować go na zarost w celu zapełnienia luk i jego zagęszczenia. Widziałem też na internecie kilka nieprzychylnych opinii o minoxie i jego skutkach ubocznych. Mógłby się ktoś również wypowiedzieć, czy jest się czego obawiać względem tej substancji?
#minoxidil #zarost #broda
  • 6
@Czarny_kon69: dobry stosunek ceny do jakosci to ma alopexy, a nie loxon( ͡° ͜ʖ ͡°), 2ml dziennie w butelce jest 60ml to na ile jedna butelka starcza? a co do ubokow, stostuje 6msc i nic nie zauwazylem oprocz suchej mordy po jakims czasie, daje krem i jest git
@regnorp: w sumie tylko od 2 tyg,wiec duzo za wczesnie zeby sie na temat tego wypowiadac, ale zadnych ubokow nie mialem przez ten czas. Przegladajac zagraniczne fora natknalem sie za to na kilkunastu odwaznych, ktorzy stosowali w ten sposob i twierdzili, ze efekty są znakomite. Zaden ze skladnikow plynnego minoxa nie jest grozny dla organizmu przy stosowaniu doustnym, byc moze minox doustnie ma ciut wieksza szanse na zle dzialanie na serce,