Wpis z mikrobloga

@Tooca_rev: @babiarzu: co robiliście do tej pory, np 4 lata temu? Rozumiem że są osoby które weszły do branży bo wcześniej nie było takiej możliwości, ok, ale osoby dziś 24 letnie?? Przecież 4 lata temu programowanie to nie była egzotyka z #!$%@? składnią w c++ tylko już normalna gałąź kariery
@kaaban: 4 lata temu to ja pracowałem w sklepie z RTV, od niecałego roku pracuje w IT jako cieć admina sieci aka junior ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w trakcie tej pracy stwierdziłem że chce spróbować czegoś nowego. ¯\_(ツ)_/¯ Zdaje sobie sprawę że to późno i być może czas poświęcony na naukę nie zwróci się tak jakbym chciał, ale nawet jeśli, to w obecnej pracy programowanie (w
@ikimrdbeietocytynal: pracę w it już mam, tak jak napisałem wyżej jestem młodszym adminem sieci, więc sporo zagadnień z poza programowania już znam i chyba tylko to będzie plus z obecnej pracy. Póki co pracę mam stabilną więc staram się dużo uczyć. Jeśli chodzi o plan, mam w mózgu zalążki kilku projektów które mógłbym stworzyć i nie dość że pomogą mi w obecnej pracy, to jeszcze będzie bardzo fajny wpis do portfolio,
Chciałbym móc porozmawiać z kimś kto przebranżowił się na programistę i do tego nie ma studiów, jak ja, ale na wykopie chyba sami seniorzy co zarabiają po 100k a w wieku 7 lat zamiast dobranocki oglądali kursy na udemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@babiarzu: to ja. Z tym, że ja jestem po studiach, ale zupełnie inny kierunek. Pytaj
co robiliście do tej pory, np 4 lata temu? Rozumiem że są osoby które weszły do branży bo wcześniej nie było takiej możliwości, ok, ale osoby dziś 24 letnie?? Przecież 4 lata temu programowanie to nie była egzotyka z #!$%@? składnią w c++ tylko już normalna gałąź kariery


@kaaban: co za pytanie w ogóle xD. To nie można w dowolnym wieku zmienić pracy? Jest jakiś odgórny nakaz #!$%@? na tej samej
@lucidwires: mam range 5 ale juz troche 4kyu zrobilem, chociaz niektore skipuje gdy uwazam ze za trudne
ogolnie chyba zaczne mieszac takie prostsze (powiedzmy 7kyu) z tymi trudniejszymi, zeby moc powtorzyc sobie wiecej metod i innych prostych rzeczy ktore sie zapomina
@aseeon_: dzięki wielkie, oby tak bylo bo kolchoz mnie wykonczy
@kaaban: marne prowo, nie wszyscy znają swą droge zawodowa odrazu
@sikalafou: #!$%@? klasykiem, wiedząc to co wiesz teraz, jak pomógłbyś młodemu sobie znaleźć pierwszą robote jako programista? A po robocie jak będę miał chwilę do namysłu to zadam kolejne, bo nie ukrywam że mnie zaciekawiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)