Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @diagnoza-przegryw dla tagu #przegryw
==================================================
It's over dla chłopa. Dziś klasowi spermiarze zorganizowali dla julek małą imprezę. Jako że dzisiaj mieliśmy trzy godziny wf-u to poprosili nauczyciela i na wfie się to wszystko odbyło. Soki, słodycze, chipsy. I podarunki dla julek. I jeszcze kurde każdy chłop musiał się złożyć 15 zł na te rzeczy. Moje 15 zł poszło na prezenty dla moich największych wrogów - kobiet. Za tyle kasy miałbym zapasy pepsi na 3 dni. Ale do rzeczy. Siedzimy na tej posiadówie. Prawie wszyscy siedzą na tyłach klasy, szczególnie julki i oskarki deweloperskie. Normiki bardziej pośrodku klasy. Każdy z kimś siedział. Albo po dwie osoby i sobie rozmawiali, albo w większych grupkach po kilka osób. A ja? Oczywiście w pierwszej ławce zaraz przy nauczycielu, jako jedyny sam. Nie miałem do kogo mordy otworzyć. Tylko wf-ista mnie pytał o sprawy szkolne. Prawie się popłakałem, już miałem łzy w oczach. Oni się wszyscy bawili przy disco polo, śpiewali i rozmawiali, a ja parę metrów dalej przeglądałem wykop. I przeglądałem katalog Forda, który akurat miałem w plecaku. Oni gadali nawet na tematy seksualistyczne, jedna julka poprosiła chłopaków o ocenienie "sprzętu" jej kolegi (dostała od niego takie zdjęcie ponoć). Pozostałe chichotały. Po prostu typowa impreza. It's over. Normictwo powie "trzeba było podejść zagadać". No niby jak? Podejść do 10-osobowej grupki julek i oskarków gadających o kutangensach i alkoholu? xD. Pocieszcie koliedzy, czy to normalne u przegrywów? Też tak mieliście?
#przegryw #impreza #szkola #depresja #samotnosc
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 14