Wpis z mikrobloga

Szkoda,że nigdzie nie da się obejrzeć pierwszego sezonu. Chciałbym sobie przypomnieć sytuacje jak daruś pukał do drzwi od łazienki bo myślał,że tam ktoś mieszka,albo jak nie wiedział w jaki sposób pizzę pokroić.
Chyba z nim jest coraz gorzej, w sumie obczajcie jak zmienił nazwy swoich filmów. „żenada roku” xD
Facet 37 lat ( _), chyba potrzebuje pomocy,bo w końcu magika odwali.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 21
@Spejsonik: Darek był większym creepem niż Jednorożec (co ciekawe obaj prowadzili zajęcia ze studentami, przypadek? Kto studiował to wie że NIE xD ).

A jego niesamowita niespodzianka, gdzie zaangażował do pomocy całą rodzinę? Po to żeby żonkę zaprosić do osiedlowej stołówki i wręczyć laurkę, kwiaty i balony xDDD

Teraz to już widać urojenia z nieruchania, its over dla chłopa.
@Spejsonik: Z tym pukaniem do łazienki to przecież tak nie było. Ewa go cały podpuszczala żeby zapukał, on nie chciał i w końcu zapukał dla świetego spokoju.
Kocham za to akcje jak wybierał który szlafrok jest bardziej miękki. Walentynki tez były mega, mistrz konspiracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agaaa_: hehe, czyli to typ z gatunku "natrzaskam bieda kierunków studiów oraz kursów, gdzieś tam przycupnę na doktorat, żeby przedłużyć sobie studia, razem to będzie dobrze wyglądało w CV". W sumie pasuje to do niego, doktoranci to często takie właśnie Darki mieszkające u mamy. Ciekawa jestem, co on dokładnie wykładała tym studentom pedagogiki przedszkolnej, mam nadzieję, że nie psychologię małego dziecka XD
@agaaa_: Zazwyczaj wykładają właśnie doktoranci. Nigdy się chyba nie spotkałam z sytuacją, żeby mgr szukał pracy i znalazł jako wykładowca na swojej albo innej uczelni. U mnie każdy był w przewodzie doktorskim, takie osoby dostają stypendium, a praca ze studentami jest w zakresie obowiazków.
@agaaa_: nie wiem, w sumie minęło multum czasu od jego edycji (z 5, 6 lat?) a on na tych powyższych screenach dalej mgr. Gdyby miał się obronić, zrobiłby to już ze 2 razy przez tyle lat, a wykładał chyba już wtedy? Dziwne, bo magistrzy z ulicy nie bywają wykładowcami na uczelni.