Wpis z mikrobloga

nie polecam #cashgoback robię zakupy z 2 komputerów (dom, praca), cashback aktywuję rano a zakupy robię koło południa. Część transakcji pojawia się w systemie, resztę aktywuję ręcznie. Większość zakupów allegro. Oczywiście te po 0,2zł są akceptowane, nawet zwrot poszedł raz a po miesiącu dostałem kilka gr za niego. Zależało mi na cashbacku za prawie 1000zł, wybrałem @cashgoback_pl i oczywiście odrzucony. Ja dziękuje za taki polski cashback ręcznie moderowany. Pytam się jak to możliwe jak każde zakupy u mnie wyglądają tak samo a część nie jest w ogóle rejestrowana? Specjalnie nie używam aplikacji na telefonie i wg zaleceń klikam rano aby transakcja przeszła. Co to znaczy inne "źródło ruchu" i dlaczego nie mogę reklamować transakcji jak jest to w goodie? Myślałem że goodie jest słabe ale to już szczyt hamstwa. Tam miałem jedną transakcję odrzuconą, tutaj prawie wszystkie. Ha tfu
  • 5
@mnemic666: Dla wyjaśnienia jak serwis cashbackowy działa:
Rejestrowaniem zakup zajmuje się bezpośrednio sklep (a właściwie to serwis afiliacyjny, który jest pomiędzy).
My tylko pobieramy informację o tym czy zakup jakiś się pojawił czy nie.
Nikt u nas nie siedzi przed komputerem i ręcznie nalicza / nie nalicza transakcji :)
@cashgoback_pl: a co z resztą pytań? Jak wytłumaczyć gdy występuje identyczny scenariusz a zakupy są odrzucane?
dlaczego akurat odrzucane są 15 dni po zakupach (rejestrować je można do 14 dni)?
Co to znaczy inne źródło ruchu?
@mnemic666: Najpierw musisz wyjaśnić mi dokładniej czy chodzi Ci o transakcje złożone poprzez reklamację czy transakcje naliczone automatycznie. Tak czy siak w obu przypadkach finalny efekt jest taki sam:
To partner/sklep decyduje czy zaakceptować/odrzucić zakup/reklamację. My tylko pobieramy informację o tym statusie. Nie robimy nic na własną rękę co pewnie podejrzewasz :)
@cashgoback_pl: no przepraszam ale z mojej perspektywy tak to wygląda,

jedna transakcja dodana ręcznie została zaakceptowana. Wszystkie inne są odrzucane, w sumie było ich 16 na kwotę 2 może 3 tysiące.
tylko 10 transakcji wskoczyło automatycznie.

Jest jeszcze 4 oczekujące (trafiły na listę z automatu) oraz 6 dodanych jako niezarejestrowane.

Działa to tragicznie.
@mnemic666: Też mam takie wrażenia, ogólnie mocno ten cashback się zepsuł. Jeszcze na początku wpadało wszystko, teraz z Ali nigdy mi nic nie wpadało automatycznie, a po zgłoszeniu zawsze odrzucali z powodem "inne źródło ruchu". Co ciekawe na latyshops Ali wskakuje od razu i bez żadnego problemu. Co ciekawe, na #cashgoback przestał mi nawet pojawiać się zooplus, który zawsze bez problemu się pojawiał. Najśmieszniejsze, że teraz tak pozmieniali formularz zgłaszania, że