Wpis z mikrobloga

@Birbirgo13: jak się 18lat CHODZI do szkoły, zdaje egzaminy które są tak napisane aby każdy zdawał bo statystyki się muszą zgadzać, to potem może być zdziwko, że nie ma dobrze płatnej pracy dla ludzi co nic nie potrafią. Byle chłop wylewający beton ma więcej umiejętności niż typowy absolwent studiów.
  • Odpowiedz
@Birbirgo13 Polecam pilot na start w pl stare samoloty i komuna 7k netto zagranicą nowe samoloty najlepsza linia świata 30k netto i darmowe mieszkanie z rachunkami xD
  • Odpowiedz
@asdfghjkl:

Nawet w takim Burkina Faso możesz zamieszkać w hotelu sheraton i życ godnie

a potem porywa ciebie lokalna mafia z burkina faso za okup, a potem policja oskarża ciebie o cokolwiek by dostać łapówę, lokalny watażka/polityk ma sprawę i liczy na owocną współpracę etc itd
  • Odpowiedz
@Birbirgo13
Uciekaj z tego kraju naprawdę. Ten kraj to równia pochyla w dół... Będzie tylko gorzej. No chyba że jakimś cudem sami ludzie zaczną się zmieniać i będzie lepiej no ale... Każdy kto się zmienia to ucieka na zachód xd.
Co do studiów to sam sobie pluje w brodę że robiłem dwa kierunki, praktyki i gówno #!$%@? z tego mam. Lepiej jakbym 6 lat uczył się niemieckiego i arabskiego to teraz bym
  • Odpowiedz
@Birbirgo13: Po cholere poszedłeś na studia po których zarobki to 2.3k? To nie kraj jest problemem tylko ludzie, którzy myślą, że są lepsi, bo ukończyli jakiś gówno kierunek na opłaconej uczelni.
Na saksach byś też #!$%@?ł za pół darmo, bo problemem nie jest kraj kolego.
  • Odpowiedz
@Birbirgo13: Ja to mialem największe wtf jak sobie zdałem sprawę z tego jakie są realne zarobki w Polsce i ile serio ludzie mają, tacy zwykli. Pracowałem po studiach w znanej, dużej firmie. Mi płacili 2000 netto na zleceniu. Byl tam typ 15 lat stazu w tej firmie, ogromna wiedza, trzymanie za mordę wszystkich dostawców, biegły angielski i niemikecki. Ja to patrzyłem na niego z podziwem, uczyłem się od niego i myslalem,
  • Odpowiedz
@Birbirgo13 MBM na pwr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kończę inżynierię chemiczna i procesowa na tej samej uczelni i mam takie same odczucia. Kończę bo szkoda rzucić żałując że nie wyjechałem cztery lata temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@azurro: Kolego, od 19 roku życia sam się utrzymuje i #!$%@? z dwoma lewymi rękami nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrafię wiele rzeczy od spawania po jazda koparka bo mam uprawnienia

Zarobki nawet u wroga to jest 4-5 k ojro w pl to zł
  • Odpowiedz