Wpis z mikrobloga

w środę miałem bardzo dobre mecze i łatwe, carrowalem prawie każdą grę i wygrywałem. Zero rankupa z gn4...

Dzisiaj wchodzę do gry z informacją że grałem z chesterem i zostanę za to ukarany :| Szybko sprawdziłem wszystkich z kim ostatnio gralem nikt nie dostał VACa, a tym bardziej że przeważnie gram solo. Mało kiedy jako premade i na dodatek unikam low trust factor.

Gram 5 meczy. 4 pod rząd z cheaterami nazistami Z z rosji. Po pierwszym meczu momentalnie derank do gn3. 4 mecz to ja gn3, dmg, silver elite, non rank vs 4 globale i 1 non rank. 5 mecz w moim teamie orzełek ktory zamykał z 3 fragami (długi mecz). Ja carry wraz z jeszcze jednym typem. Przeciwnicy gn2-gn3...

Zero przyjemności z gry. Za co to wszystko?
#csgo
  • 16
@Nizax: zalecam granie rozluźniające w sensie granie na serwerach spolecznosci, surfowanie, kzy, jakies mapki 1v1 czy deathmatche. Ja tak robię i mi to pomaga w opor. Potem jest motywacja na lepsze granie na MMach. Szkoda że dalej siedze w LEMie :(((
@vasos: dziwne że ja ciągle spadam do g3-gn4 gdzie cheaterow jest w opór. Jeszcze z tydzień temu byłem mg1. A teraz na tym goldzie gry są tak trudne ze jprdl... Dostaje jakichś top tier goldy lepsze od wyższych rang albo cheater lobby bo może dużo sam reportów wyłapałem...
@Nizax: jesli masz dobre statystyki i otwierasz tabele to pewnie jestes na celowniku lekko #!$%@? graczy. Jesli nie no to masz pecha. Pamietam ze wyjscie z golda bylo najtrudniejsze, z kalacha do brazowych rang jest prosciej.
@Nizax: Chodzi o ten trust factor. Nie wiem jak od dawna masz konto ale wiem jakich graczy dobiera dla nowych kont/graczy. Ja przykładowo mając dosyć stare konto i parę tysięcy godzin zaczynając solo mecz to WOGOLE/RZADKO kiedy mam cheaterów - fajnych graczy dobiera z odznakami, jakąś sensowną ilością godzin (przynajmniej wiem, że jak #!$%@? zbieram to od ludzi co zmarnowali trochę czasu na tą grę a nie od 400godzinnych młodych talentów)
@ferdidurke: no ja tak nie odbieram tego że jestem bardzo słaby. Na pewno też nie jestem bardzo profesjonalny. Mam prawie 4.5k godzin w grze i znam wiele smoke, mam nietypowe taktyki które wychodzą mi z powodzeniem w 3/4 sytuacji. Powinienem mieć co najmniej mg2. Często widzę na demkach jak przeciwnicy jak i moi teammate mają nienaturalne ruchy myszki, wodzą za przeciwnikami po ścianach, no i czasami też jak skupiają się na
@Mam-na-imie-Porucznik: najgorsze jest to jak czujesz całkowitą bezsilność kiedy ktoś rageuje ma dobre cheaty i backtrackuje, że zabija ciebie z przeszłości - dawnej pozycji postaci. Pewnie jeszcze widzą części mapy które można skanować, bo nie sądzę aby mieli jakąkolwiek wiedzę o mapie jak np. iris. Na szczęście od dawna na takiego rage cheatera nie trafiłem
@kasztanozord: problem w tym że próbowałem już 3 miesiące temu znowu pograć sobie na faceit ale faceit AC krzyczał że mój win10 wymaga pewnych feature do identyfikacji komputra i muszę zaaktualizować. Niestety muszę zrobić formata bo tak zoptymalizowałem sobie windowsa że teraz musiałbym ślęczeć z 2 dni na powershellu żeby wszystko przywrócić do starego stanu i żeby to jeszcze funkcjonowało xD
Nom i od tych 3 miesięcy jeszcze nie znalazłem czasu
@kasztanozord: poza tym nie wierzę by nie było cheaterów na FACEIT ponoć na prawdę jest ich niewielu na płatnym faceit ale wydawać hajsu na grę nie będę.
Takie filmiki nie są niczym nadzwyczajnym na yt. Pełno jest reklam cheatów pod faceit
N.....x - @kasztanozord: poza tym nie wierzę by nie było cheaterów na FACEIT ponoć na...
@Nizax ale te ciezko wykrywalne sa bardzo drogie, mozliwe ze na nizszych levelach jest ich wiecej ale z tego latwo wyjsc jak cos tam strzelasz, ja na 2700 elo cheata naprawde z rok nie widzialem
@Nizax: Ten filmik nie jest z faceita ... na faceit serwer nie wysyła informacji do twojego komputera o położeniu gracza tak wcześnie , jeśli byś miał haxy to byś go widział dopiero 5-10 pixeli przez mozliwym zobaczeniem go a tutaj gość widzi znacznie wcześniej ... jedyne haxy na faceit które mają sens to aimboty/triggery itp , jesli chodzi o wh to raczej przeszkadza bo dopiero widzisz chłopa na mikrosekundę zanim cię
@rumpeistilckin: ten mit o drogich cheatach pod faceit już widziałem jak był obalony przez 2 youtuberow zajmujących się promowaniem cheatow w csgo
b0ring i jeszcze jakiś co w tym roku zasubowalem chyba Bhop ale nie mam pewności. I te informacje były gdzieś sprzed roku więc mooooże teraz faceit rzeczywiscie ma na dzień dzisiejszy zabezpieczenia nie do przeskoczenia.

Jednak ja sam pamiętam z 4 chyba lata temu jak gralem na faceit w