Wpis z mikrobloga

@mi9otka: Tak, to ja. Podziwiam Twoją pamięć i łatwość skojarzenia z moim dawniejszym wcieleniem na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wówczas mogłem mieć nick @mitholo.
Twój niespodziewany komentarz sprawił mi przyjemność, naprawdę zrobiło mi się miło. Ty też trzymaj się mocno, pozdrawiam serdecznie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@itakisiak: jakiś polski nick, na "d" chyba. Ale mnie to teraz będzie męczyć :p Kojarzę cię za czasów Fostrzyka, OjcaMarka, dr Arszenik i wielu innych artystycznych nocniaków co już poznikali z wykopu. Ale nie poznikali z mojego serduszka i pamięci, jak i Ty :) ʕʔ
Dziękuję


@Ojkofobia: Bardzo proszę. Wprawdzie nie wiem, za co mi dziękujesz, ale to nie musi mieć znaczenia, a przynajmniej większego znaczenia. Dziękuję to dziękuję. Proste, a zarazem magiczne i miłe słowo. I to Ty wiesz, dlaczego go używasz.
Być może interesujesz się stoicyzmem, może poezją haiku, a może radzeniem sobie z psychologicznymi aspektami choroby #onkologia, a może coś jeszcze innego spowodowało, że użyła(e)ś słowa dziękuję. Nie ma co drążyć,
haiku


@mi9otka: Mój romans z poezją #haiku, ciągnący się od dekady, trwa w najlepsze - piszę zawsze wtedy, kiedy tylko jest coś wartego odnotowania i przychodzi wena. Stara miłość nie rdzewieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten oszczędny, zgrzebny, a zarazem misterny sposób zapisywania i odzwierciedlania otaczającej rzeczywistości wciąż jest mi bliski.

Z wczoraj:

śnieg wiosną
spadające płatki
znikają w kałuży

( ͡° ͜ʖ ͡