Wpis z mikrobloga

Ale opozycja bardzo nie chce wygrać wyborów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@krave: gdyby wygrali wybory szybko by wylecieli z roboty. sytuacja analogiczna do toma i jerrego. tak naprawdę się przyjaźnią bo wiedzą że jedno nie może żyć bez drugiego ale trzeba coś poudawać przed durną właścicielką
  • Odpowiedz
Nie płacę Kaczyńskiemu za łażenie po sklepach, płacę mu za rządzenie. W dupie mam jakieś PR-owe zagrywki z łażeniem po sklepach, przynoszeniem zakupów itp. Rząd ma rządzić. Jak bym zobaczył, że Kaczyński łazi po sklepach, to bym się wk...


@panropuch: grzeczny piesek, teraz leżeć na swoje miejsce ()
  • Odpowiedz
witamy reprezentantów partii rządzącej XD


@Janusz_Conway: ja też nie popieram PiSu, ale używajmy racjonalnych argumentów. Co do rządzenia ma robienie zakupów w sklepach? Ja je robię codziennie a nawet nie patrzę na ceny, bo dobrze zarabiam. Tak samo pewnie byłoby z kaczorem. Jakbym rządził to bym po prostu zamówił raport na temat zmian cen zamiast codziennie tracić czas na zakupy. Serio, niektórzy chyba kompletnie nie mają pojęcia o funkcjonowaniu państwa i
  • Odpowiedz
fajna by była akcja gdyby opozycja teraz policzyła ile kosztuje koszyk Kaczyńskiego i to grzała przez miesiąc przed wyborami.

Ale opozycja bardzo nie chce wygrać wyborów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@krave: takie akcje robione są regularnie, widać się nie interesujesz ale gęba do frazesów pełna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kupuje_bulki_w_almie jak widać nie grzeją tematu wystarczająco mocno, skoro nic o tym nie wiem jako potencjalnych wyborca.
Protip: sprawdź sobie słowo "frazes" oraz jego zastosowanie, ja rzucam konkretny pomysł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WUJEKprzezUzamkniete: te zakupy są nieźle z dupy. On nawet nie wie ile czego jest mu potrzebne. Taki duży chleb jadłby przez 3-4 dni. Po co mu 2kg cukru? Przy słodzeniu herbaty (po przecież ciast nie piecze) starczy mu to na kilka miesięcy.

@salcefrytki: o różne rzeczy można się czepiać, ale o chleb i dwa kg cukru to już serio trzeba się postarać.
Co zrobisz, że chleb jest duży, jak często
  • Odpowiedz
2022 rok, a wykopki zaczynaja rozumiec, ze sa ludzie w tym kraju ktorym ktos gotuje, sprzata, robi zakupy, ochrania, pierze i prasuje.. Wam naprawde juz nienawisc mózgi zażarła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Conway: dopiero teraz zwróciłem uwagę na to jak te produkty są poukłądane xD #!$%@? bobrze herbata obok nutelli, śmietanki i przyprawy do grilla XDDD


ok to ten sklep wystawowy, czy jak to sie tam nazywa, ale no kurła nawet w wiejskich gsach mają jakąś rejonizacje produktów xD

@eltanol3000: tam hitem było t z jak kaczor dał luzem chleb do koszyka sklepowego. Nikt tak nie robi bo one są brudne. Tak
  • Odpowiedz