Wpis z mikrobloga

Ogłaszam konkurs !! Do wygrania dwa PIWA (zostały mi po meLange (somersby, lech lub ciechan).

Kto zapoda jakieś fajny schemat jak ułożyć na poniższych ekranach tapety, i zgarnie najwięcej plusów - ten wygrywa :)

(tylko bez +18, głupawek, lewicowych itd...)

- Wiem, wiem że roche to z dupy, ale pół roku ustawiam, przestawiam i nic... kupa

DANE:

- Dwa monitory u góry to 22" 1920x1080

- Na dole 29" 2560x1080 + 24" 1920x120

#ogloszenie #konkurs #jakzyc #desktop #centrumdowodzenia #piwo #rozdam #tylkonocny
CarlosIrwinEstevez - Ogłaszam konkurs !! Do wygrania dwa PIWA (zostały mi po meLange ...

źródło: comment_I3E0rlRNcwjDKwi8FxCGiEXwOZeDXyte.jpg

Pobierz
  • 11
@Carlos_Irwin_Estevez: Tak na serio - mam 2 monity i miałem ten sam "problem". W dodatku jeden z nich jest w pionie a drugi w poziomie. Moim zdaniem na chwilę obecną najlepszym rozwiązaniem są obrazki wielkości 900x900 lub podobnej na środku ekranów oraz czarne wypełnienie. Bardzo ładnie się to prezentuje i nie gryzie w oczy przejście z jednego na drugi. Sorki za print screena a nie fotę ale nie wiem gdzie mam
2.....n - @CarlosIrwinEstevez: Tak na serio - mam 2 monity i miałem ten sam "problem"...

źródło: comment_fxH7EJGQjEqgM0OZbTHYLZWBYZpZ90Jl.jpg

Pobierz
@2green: O kurdę, ciekawy pomysł i fajnie to u Ciebie wygląda, musze przyznać - ale u mnie ciężko będzie z takim efektem.

@murgal: Właśnie zastanawiałem się hardo, ale teraz musiał bym przerobić troche biurko, w sumie pół dnia pracy... hmmm, chyba się podejmę. Problem jest jedynie w tym że monitory mają różne wysokości 22" od 29" różnią się o 2 cm.... Może to w sumie nie tak dużo ?

@
@Carlos_Irwin_Estevez: Właśnie u Ciebie będzie jeszcze lepiej. Nie znajdziesz tapety, która jest dostosowana na tak dziwne ustawienie monitorów. Problem pojawia się już w momencie ustawienia jednego w pionie. Ściągnij kilka tapet w małej rozdzielczości - jak nie masz to Ci mogę kilka swoich wysłać - i zobacz jak to zajebiaszczo wygląda.