Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: sporo. Po pierwsze robisz je z krzesla czy z wyskoku? Szeroko ramiona i nachwyt czy podchwyt? Czy dajesz rade na chwile sie zatrzymac w momencie przelamania? Czy sciagasz łopatki jak nalezy czy nie i przez to podciagasz sie.ramionami a nie plecami?

Moze lacz negatywy z guma aby wyczuc prawidlowe ściągnięcie lopatek? Bo to jest mega wazne i tak.naprawde dopiero teraz po roku samodzielnego podciagania moge powiedzieć, ze czuje jak je
Po pierwsze robisz je z krzesla czy z wyskoku?


@Krabowski: Z krzesła.

Szeroko ramiona i nachwyt czy podchwyt?


@Krabowski: Nachywt ale ramiona nie są szeroko raczej.

Czy dajesz rade na chwile sie zatrzymac w momencie przelamania?


@Krabowski: To znaczy kiedy? Jedno opuszczenie ok. 5 sekund robię.

Czy sciagasz łopatki jak nalezy czy nie i przez to podciagasz sie.ramionami a nie plecami?


@Krabowski: Raczej nie ściągam. Jak zdejmuje nogi
@Towarzysz_Blackpill: to zrob tak, ze stoisz na krzesle i masz glowe nad drążkiem. Sciagasz ramiona i przyjmujesz pozycje jak po podciagnieciu. Potem bardzo delilatnie schodzi z krzesla...bron boze nie skacz. Na krzesle.stoisz dosłownie na 1 paluszku zeby szarpniecie bylo jak najmniejsze. I walczysz. 2 do 3 miesiecy i bedziesz sie podciagal jezeli byles w tak zlej formie jak ja. Szybciej jezeli jestes mlodszy i sprawniejszy.

I najlepiej, co mi duzo dalo...1
@Towarzysz_Blackpill: startowałem z poziomu mniej niz zero. Aktualnie jednorazowo 10 razy pojdzie...ale w zimie nie ćwiczę podciagniec (drazek na balkonie). Natomiast juz jestem po rozgrzewce pod trening Armstronga, ktory polecam.

Ps. Wyczucie przyjdzie. Powoli się nauczysz, oby się nie poddawać...i odpoczywać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Blackpill: zacznij podchwytem, będzie ci o wiele łatwiej zacząć.

Z mojego doświadczenia ci powiem, że też robiłem na początku negatywy, potrafiłem się już podciągać podchwytem 3-4 razy i zgdanij ile razy potrafiłem nachwytem? 0, dokładne zero powtórzeń nachwytem mimo, że podchwytem już leciały cztery powtórzenia xd

Jak robiłem już te chyba 6 podciągnięć podchwytem to dopiero wtedy leciały negatywy nachwytem

No generalnie nachwyt jest o wiele cięższy od podchwytu dla typowej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Blackpill: to rób dalej negatywy i wykonuj sobie kilka pojedynczych powtórzeń podciągnięcia na treningu.
Zostawiaj sobie zawsze zapas tych 1-2 powtórzeń by móc dalej ćwiczyć. Czyli jak robisz np maks 6 negatywów na raz to rób 4, odpocznij sobie i rób dalej

Maksa możesz zrobić na koniec treningu w ostatnim albo ostatnich dwóch powtórzeniach, wtedy masz się trząść cały ze zmęczenia