Wpis z mikrobloga

Wczoraj robiąc zakupy widziałem ojca, okropnie wyglądał- twarz czerwona jakby się keczupem wysmarować(sam mam po nim czerwony ryj). On zawsze dużo palił, 2-3 paczki to norma u niego, nawet do kibla z papierosem chodził. Wracając do naszego spotkania, patrzył na mnie, udawałem że go nie widzę i poszedłem dalej, byliśmy 100m od siebie. Ponad rok temu zerwałem z nim kontakt. Nie było sensu się alkoholikiem przejmować.
#feels
  • 192
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Nie da się go pozwać o alimenty? W sensie - Ty dostajesz od państwa, a on będzie miał długi i siągane z konta do końca życia pewnie. Chyba, że już się nie uczysz, ale czytam w internetach właśnie, że mozna ścigać o zaległe po ukończeniu 18. Znam osobę, która nie płaciła, ma dwie córki juz koło 40 i dalej mu ściagają z emerytury, i tak będzie do śmierci, i bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@SaintWykopek: miras dobrze zrobiłeś, nie słuchaj co piszą żeby pomagać! Z jakiej paki? To że to twój stary z powodów genetycznych nie znaczy, że jest ojcem. Ja na pogrzeb swojego nawet nie pójdę bo to obcy facet dla mnie, pomimo, że reszta jego braci i rodzina jest całkiem spoko. #!$%@?. Też pijak, spuchnięty jak by napromieniowany był, jakby chciał pomocy to by się zastanowil jak się wyrwać z kręgu picia i
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Jezus jakbym czytała kopiuj wklejkę ale z moją matką.
Nieststy tak się czujesz przez wyrzuty sumienia ktire on u Ciebie wywołuje.
Musisz być silny i nie myśleć o tym bo to cię zje, poszukaj psychologa który specjalizuje się w patologicznych rodzicach albo alkoholizmie.
  • Odpowiedz
@neoklasyk:

ojciec jaki by nie był to cie stworzył


Najbardziej debilne boomerskie teksty, bo w czym się trzeba natrudzić aby się spuścić w pochwie?
Może powiesz, że cierpiał jak to robił i poświęcił się dla sprawy stworzenia swojego syna xD?

Nikt sam z własnej woli nie pchał się na ten świat, piekło które gotują swoim dzieciom rodzice po narodzinach nie zasługują na przejmowanie się ich losem.
Obowiązkiem jest utrzymać dzieci i
  • Odpowiedz
#!$%@?, mówię jak jesteś mocny to zmień tą rzeczywistość, ojciec jaki by nie był to cie stworzył


@neoklasyk: xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ojciec to ojciec jaki by nie był.

Możesz myśleć jakie to życie niesprawiedliwe ale ojca masz jednego i jeśli jest choćby cień szansy żeby mu pomóc to próbuj.


@cocamide: xD. Domyślam się, że OP się na świat nie pchał, a patrząc na tę krótką historię, to raczej staremu niczego nie zawdzięcza.
  • Odpowiedz
Chyba z 7 razy mi coś wysyłał(alimenty to było tylko 350zł XD)


@SaintWykopek: a pozniej madre wykopki Ci napisza, ze prawa ojcow nie sa chronione i ojciec musi oddawac polowe wyplaty, a matka sobie zyje z tych alimentow. ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze zrobiles. Ten czlowiek ma Cie w dupie. Pewnie jedyna osoba o ktora sie on martwi jest on sam :)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek Współczuję. Dokładnie wiem jak to jest, bo mój stary jest taki sam. Do tego jest zwykłym debilem. Nigdy nie chciał się zmienić, nigdy o mnie nie dbał i rył mi psychę. Prośby na niego nie działają, tylko groźby. Dopiero jak byłem starszy i mogłem mu się postawić, to spokorniał. Odetnij się od niego i jak już jesteś dorosły i niezależny to nie przejmuj się jakimiś wyrzutami że powinieneś go odwiedzić. Nic
  • Odpowiedz
@neoklasyk: @cocamide: dzieci nie są winne nic rodzicom. to oni chcieli mieć dzieci. jeżeli dobrze się zajmują dziećmi to można później się odwdzięczyć a jak kładą lachę albo co gorzej maltretują to do wora a wór wiadomo gdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@cocamide: "ojciec to ojciec jaki by nie był." ja #!$%@? jaki syndrom sztokholmski. Zarówno ojciec ja i matka zasługują na tyle szacunku ile sami ci dali. Jak można być taką #!$%@?ą i mówić komuś że ma "się ogarnąć" bo to ojciec. #!$%@? to on chciał mieć dziecko, samo się na świat nie pchało. Jeżeli okazał się śmieciem to tylko na śmieciowe traktowanie zasługuje.

Tfu na rodziców patusow, nawet śliny szkoda na
  • Odpowiedz