Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wykopowe onucofile które wszędzie chcą widzieć ruskich trolli, ruble, kopiejki i onuce klasycznie zgłaszają wpisy ludzi którzy maja odmienne poglądy niż oni sami na temat Ukrainy.

Wykopowe onucofile dla połechtania swojego ego dotykają się siusiakami kiedy tylko pojawi się wpis który ma czelność pokazać druga stronę medalu. Nawet mi was nie żal.

Oczywiście wykop usuwa wpisy i banuje, czekam tylko aż wykop powoła swój własny zespół fuck checkersow... a nie czekaj oni już są powołani, nazywają się moderacją i aspirują na bycie cenzorem roku rodem z YouTube, Twittera, Facebooka.

Żeby jeszcze chociaż potrafili uargumentować za co konkretnie banują ale po co? Zasłaniać się napisanym na kolanie regulaminem którego sami nie przestrzegają a często nawet nie wiedzą jak interpretować czyt "community standards" każdy potrafi.

Nie tędy droga.
To tylko pokazuje że pejsy dosięgły i wykop i bardzo ich pieką takie wpisy jak ten.

Wklejam drugi raz i nawet jak spadnę za to z rowerka to mnie to nie dotknie, potwierdzi natomiast to co myślę o wykopie obserwując go od dłuższego czasu, że ten portal bardziej się już stoczyć nie może i życzę mu rychłego upadku na ten głupi ryj :)

No ale dla onucofili którzy spuszczają się nad Ukrainą od rana do wieczora, projekt "niebianska jerozolima" to nadal kolejna teoria spiskowa, tak jak i wielki reset Schwaba który jedyne co potrafią to obśmiać i zamknąć usta tym którzy o tym mówią. Taka selektywna wolność słowa.

To teraz połączcie kropki albo dalej wywieszajcie wszędzie flagi Ukraińskie a tych którzy tego nie robią i mało tego mają jeszcze czelność wspominać o patriotyźmie albo w ogóle o rzeczach które dla was są niewygodne, dalej nazywajcie onucami za ruble i zgłaszać, tylko na tyle was stać :)

No to teraz już wiecie dlaczego Izrael milczy.
Jak Izrael traktuje palestynczyków? Wszyscy wiedzą, chociaż wielu wam gojom którzy wyzbyliscie się patriotyzmu po to by się przypodobać Żydom jest to bardzo nie na rękę.

Teraz będziemy mieli drugi Izrael po sąsiedzku. Zresztą żydostwo już dawno opanowało nasz khmm khmmm (za)rząd udając wielkich Polaków.

Ajwaj niedobra o tym mówić.

A teraz moderacjo usuwaj i potwierdź tym to, co napisałem powyżej.

#ukraina #chazaria #takaprawda #niepopularnaopinia #wykop #bekazpodludzi #polska #zydzi #polin #izrael
Namarin - Wykopowe onucofile które wszędzie chcą widzieć ruskich trolli, ruble, kopie...

źródło: comment_1649325878kjSmFG8CkQzTZQPVfp74gK.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylben: To teraz połącz to z SS Galizien, Banderowcami, Azovem (którzy pałają tak wielka miłością do Polaków że aż palą Polska flagę).

Chcemy tak bardzo chronić Ukrainę przed Rosją, tylko kto ochroni nas przed Ukrainą/Izraelem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylben: A kontrolowana była granica i nadal jest? Jak się wlewają tysiące uchodźców bez papierów, tych tzw "studentow" czarnoskórych?

Dobrze ze kobietom i dzieciom pomagamy tylko żebyśmy jeszcze robili to z umiarem i nie pod wpływem emocji.

Ta chęć pomocy jeszcze wyjdzie nam na złe.

No ja nie wiem, jeśli widzisz samotną flagę Ukrainy na Urzędzie miejskim w Warszawie to nie zapala ci to lampki? Czy my mieszkamy jeszcze w Polsce?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylben: A kolejna sprawa to to że niestety ludzie nie wyciągają wniosków, lekcji z np przyjmowania uchodźców benefitowych przez Wielka Brytanię.

Jakoś nikt już nie pamięta o akcji ucinania głów maczetą na London Bridge, jakoś nikt nie mówi o gwałtach w Niemczech.

Jak to jest ze ludzie mają pamięć złotej rybki? Ano telewizor mój drogi Panie, po to jest propaganda, pokazywać coraz to nowsze sensacje i do tego przeinaczone, żeby zająć
@czuekku: No tak bo jak się nie chce zderzyć z rzeczywistością to lepiej ją zaklinać, udawać że nic się nie dzieje i powiedzieć "#!$%@? Pan głupoty" a najlepiej jeszcze nazwać kogoś kto o tym mówi onucą albo szurem co nie?
Uważam ze czas należy do elit, wiec po co się tym zajmować wogole jak wpływu na to nie masz


@czuekku:

To może od razu połóżmy się wszyscy do grobu co? Widzisz ja nie posiadam genu niewolnika, ty jak chcesz to poddaj się elitom tłumacząc sobie że to przeciez jest ich czas i ty nic nie możesz zrobić. Tylko że tu sie różnimy, ja uważam że nawet najmniejszy człowiek, najmniejsze działanie może