Wpis z mikrobloga

@Kkolej: NTFY działa chyba w cały kraju - korzystałem w 2019 w łodzi, było mega, zwłasza ich pakiet foodie. Jak bedę wracał na pudełka to tam
  • Odpowiedz
NTFY działa chyba w cały kraju


@mat53: ale w marketing to slabo umieja, mam nadzieje, ze w gotowaniu lepsi sa. Wszedlem na strone a tam sztur mlody, wezbralo mnie na wymiot
  • Odpowiedz
@Kkolej: Od kilku miechów jadę na ntfy i w sumie byłbym skłonnych ich polecić najbardziej. Wiele kateringów testowałem, w zasadzie to z małymi przerwami od przeszło dwóch lat tylko tym się odżywiam i w sumie z nimi jestem najdłużej. Jeszcze mógłbym ewentualnie chodę polecić, ale tam są imo słabe obiady. No i szef też spoko, ale po dłuższym czasie nudzi się bo dania się powtarzają.
  • Odpowiedz
@windamirinda: Jestem dopiero na obiedzie a gastropaczka zdecydowanie lepsza dla mnie.
1: Gastro dostarcza do mnie o 3 rano, brokuł był wczoraj pod drzwiami około 19, czy to dobrze? Czy źle, sama musisz ocenić :D
Co do brokuła:
Śniadanie było słodkie, nawet dobre.
Drugie śniadanie niestety jakieś takie nijakie, sos do niego mega słodki, nie wierze trochę że to wszystko jest „fit”
Obiad - kluski średnie, mięsko średnie, sos ok.

Wszystko
  • Odpowiedz
@Kkolej: cena rzeczywiście wyższa. Co do jakości to się nie wypowiem, bo nie testowałam nigdy paczki. W zasadzie to po hodzie od pół roku już tylko NTFY. Nie widzę potrzeby zmieniać na razie bo się sprawdza, ale w przyszłości się zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz