Wpis z mikrobloga

Tak prezentują się przeciętne twarze ludzi danego kraju (wygenerowane komputerowo na bazie setek zdjęć rzeczywistych osób). Nie wygląda to za dobrze dla narodu polskiego. Polak wygląda tutaj jak jeden z mężczyzn z pokoju okazań na komendzie, a Polka jak typowa dziunia z dyskoteki z lat 90. Dodatkowo, peruwiańska senorita mogguje Polkę, a Polaka miażdży portorykański chad, który go facemogguje i dickmogguje - nasi rodacy nie mieli tutaj "alfabetycznego" szczęścia. Od Polaków i Polek lepiej wypadają także mokebiańscy Namiestnicy Równika i mokebiańskie Władczynie z Serengeti. It's over dla cebulaków.

#mogging #dickmogg #dickpill #mokebe #mokebepill #biologia #natura #geny #wyglad #twarz #pokazmorde #blackpill #kutangens #p0lak #p0lka #polska #chlewobsranygownem #cebulaki #spoleczenstwo #rasy #swiat #europa #afryka #latynoski #latynosi #plodnajulka #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #betabankomat #cuckold #samiecalfa #chad #itsover #takaprawda
RedSensej - Tak prezentują się przeciętne twarze ludzi danego kraju (wygenerowane kom...

źródło: comment_1649602846wojJNwTofjyzVzKQ92wvrI.jpg

Pobierz
  • 14
@Dzokatazullo: No nie jestem taki pewien. Nawet Węgier wypadł trochę lepiej od Polaka. Moim zdaniem każdy z południowców prezentuje się lepiej (Włoch, Grek, Hiszpan). Nie wiem co Wy macie z tym Jankesem - to wcale nie jest takie jednoznaczne, że wypadł najlepiej.
@RedSensej: Przykro mi ale to co tam wkleiłeś to nie jest czystej krwi Polak tylko jakiś mieszaniec kacapsko-niemiecki. Czystej krwi Polak wygląda jak CHAD.

Zakola jak ktoś ma to też jest wina genów niemieckich i kacapskich.
@Kenny_McCormick_: No ciekawe, bo Niemiec jakoś tutaj wygląda elegancko, widać, że zadbany. I nie ma czegoś takiego jak "czystej krwi Polak", ponieważ naród polski to miks wszystkiego z sąsiednich krajów podbijających te tereny.