Wpis z mikrobloga

Mam niesamowitą wiadomość!

Dwa lata po „rytuale polegającym na podkreśleniu swojej dominacji” @Phyrexia PRAWIE przyznała, ze wysyłanie dziewczyny po kawusie dla siebie jej pierwszego dnia na stażu, jako pierwsze firmowe zadanie nie było wobec niej do końca okej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ten kto jeszcze nie zna tematu, zapraszam:
https://www.wykop.pl/wpis/50903001/te-stazystki-z-roku-na-rok-sa-coraz-gorsze-xd-uczy/

Co prawda nadal uważa że tekst „ Okej, to może zróbmy tak idź mi zrób mocną kawę z mlekiem bez cukru, a jak wrócisz coś ci przygotuję?” jest UPRZEJMĄ PROPOZYCJĄ w zamian za PRZYSŁUGĘ - mianowicie zajęła się ta stażystka, chociaz NIE MUSIAŁA (boze, jak ja kocham takich ludzi pełnych miłosierdzia <3) - po prostu okazało się ze nie ma kto się nią zająć i przydzielili ją Phyrexii
Według logiki @Phyrexia to dziewczyna która jest pierwszego dnia na stażu i nie wie co jest 5, jest jej winna W REWANŻU ZA PRZYSŁUGĘ (zajęcie sie nią jako nowa osoba w pracy) kawusię dla siebie - oczywiście oby tylko nie latte!
Załączam screena i link gdzie Phyrexia dalej się ora i nie umie odpowiedzieć na kilka zadanych jej pytań, radzę czytać szybko, bo zaraz usunie, na pytania przestała już dawno odpowiadać, pewnie poszła męczyć jakaś stażystkę żeby się wyżyć i poczuć ze sobą dobrze w końcu

Zakładam temat, bo uważam ze warto, nienawidze odkręcania kota ogonem, lawirowania między pytaniami by wybrać sobie najbezpieczniejsze do odpowiedzi, omijania pięciu innych konkretnych, w ogóle wnoszę o to, by ktoś taki jak @Phyrexia został oficjalnie „canceled” ze względu na zagrożenie społeczne.

Tu link do tematu, niedługo zapewne usunięty:
https://www.wykop.pl/wpis/64996459/ludzie-potrafia-byc-podli-jakies-pol-roku-temu-jed/230264533/

Co prawda nadal uważa ten nieprzyjemny incydent godny prawdziwego prześladowcy w pracy za „lekkie faux pas”, ale dobre i to na początek…. :)

#p0lka #logikarozowychpaskow #wykop #korpo #korposwiat #mobbing #phyrexia #phyrexiacontent #afera
czaszkopranie - Mam niesamowitą wiadomość! 
 
Dwa lata po „rytuale polegającym na p...

źródło: comment_16498506933AMciEzjbhAKWKNObhlyqF.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@SarahC: WŁAŚNIE PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE N I E JEST INNĄ OSOBĄ XD
Nie mam po co jej wołać w sumie, nie odpowiedziała na pytania w swoim temacie, skąd #!$%@?ła gdzie udowodniłam jej kłamstwo, to i tu się nie odezwie, jutro usunie temat, albo niektóre odpowiedzi, coś tam być może mruknie żeby nie było.
Ja właśnie chciałam dać się jej zmienić i kilkukrotnie nawoływałam ją do zadbania o zdrowie psychiczne,
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: Ale psychopatii nie da się wyłączyć, mózg takich ludzi po prostu inaczej pracuje. Jak nie będzie chciała się zmienić to się nie zmieni i nic z tym nie zrobisz. Wjeżdżanie jej na psychę non stop tylko pogorszy psychopatię. Będzie chciała się zmienić to pójdzie do psychologa i tyle.

Nie da się na psychopacie wymusić zmiany zachowania on musi sam zrozumieć potrzebę zmiany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czaszkopranie: ja ją zwyczajnie na czarno wrzuciłem. To jest typ osoby, która używa ładnych słów do gadania bzdur by wyszła na osobę inteligentną. Pomijam już jej feminazi pieprzenie bo to temat rzeka. Uważaj też na mówienie o jej IQ bo zaraz Ci wstawi po raz enty screena że ma 120+ xD
  • Odpowiedz