Wpis z mikrobloga

Mam niesamowitą wiadomość!

Dwa lata po „rytuale polegającym na podkreśleniu swojej dominacji” @Phyrexia PRAWIE przyznała, ze wysyłanie dziewczyny po kawusie dla siebie jej pierwszego dnia na stażu, jako pierwsze firmowe zadanie nie było wobec niej do końca okej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ten kto jeszcze nie zna tematu, zapraszam:
https://www.wykop.pl/wpis/50903001/te-stazystki-z-roku-na-rok-sa-coraz-gorsze-xd-uczy/

Co prawda nadal uważa że tekst „ Okej, to może zróbmy tak idź mi zrób mocną kawę z mlekiem bez cukru, a jak wrócisz coś ci przygotuję?” jest UPRZEJMĄ PROPOZYCJĄ w zamian za PRZYSŁUGĘ - mianowicie zajęła się ta stażystka, chociaz NIE MUSIAŁA (boze, jak ja kocham takich ludzi pełnych miłosierdzia <3) - po prostu okazało się ze nie ma kto się nią zająć i przydzielili ją Phyrexii
Według logiki @Phyrexia to dziewczyna która jest pierwszego dnia na stażu i nie wie co jest 5, jest jej winna W REWANŻU ZA PRZYSŁUGĘ (zajęcie sie nią jako nowa osoba w pracy) kawusię dla siebie - oczywiście oby tylko nie latte!
Załączam screena i link gdzie Phyrexia dalej się ora i nie umie odpowiedzieć na kilka zadanych jej pytań, radzę czytać szybko, bo zaraz usunie, na pytania przestała już dawno odpowiadać, pewnie poszła męczyć jakaś stażystkę żeby się wyżyć i poczuć ze sobą dobrze w końcu

Zakładam temat, bo uważam ze warto, nienawidze odkręcania kota ogonem, lawirowania między pytaniami by wybrać sobie najbezpieczniejsze do odpowiedzi, omijania pięciu innych konkretnych, w ogóle wnoszę o to, by ktoś taki jak @Phyrexia został oficjalnie „canceled” ze względu na zagrożenie społeczne.

Tu link do tematu, niedługo zapewne usunięty:
https://www.wykop.pl/wpis/64996459/ludzie-potrafia-byc-podli-jakies-pol-roku-temu-jed/230264533/

Co prawda nadal uważa ten nieprzyjemny incydent godny prawdziwego prześladowcy w pracy za „lekkie faux pas”, ale dobre i to na początek…. :)

#p0lka #logikarozowychpaskow #wykop #korpo #korposwiat #mobbing #phyrexia #phyrexiacontent #afera
czaszkopranie - Mam niesamowitą wiadomość! 
 
Dwa lata po „rytuale polegającym na p...

źródło: comment_16498506933AMciEzjbhAKWKNObhlyqF.jpg

Pobierz
  • 33
@Niemamwiedzy: jak dla mnie mogłoby minąć nawet 10 - nie zmieniłoby to faktu, ze kłamie, lawiruje, odpowiada skrajnościami („50 osob które polajkowalo twoj komentarz mówiący o tym ze jestem tu jedna z najpodlejszych osób nie może być prawda bo czasem udostępniają tu fejk niusy o koronawirusie hehe”), nie potrafi ustosunkować się do prosto rozpisanych, logicznych pytań.
Aferę przypomnial mi dzisiaj wykopek, zapytałam o to innego wykopka, dał mi screeny, nie pisałabym
@izawoj: moj nick jest trafiony, jak najbardziej, Phyrexia tez tak uważa, dyskusja tak jej przeprała czachę ze od kilku godzin zbiera słowa na odpowiedź ()

Nie byłam zaznajomiona aż tak dokładnie z TĄ aferą, jedynie z TĄ osobą, bo ta osoba koniecznie chce być zaznajomiona z wykopem i uchodzić tu za kogoś za kogo uchodzi w swojej głowie.
To inna osoba w temacie Phyrexii
@Niemamwiedzy: przecież ja tego nie roztrząsam NA POWAŻNIE XD na poważnie jedynie uważam, ze powinna udać się po profesjonalna pomoc bo krzywdzi ludzi i ta afera z ta stażystka to i tak jest tylko kropla w morzu. To co #!$%@? w życiu to pewnie piętnaście razy więcej.

Rozbawiło mnie zwyczajnie ze przyznała mi ze NIE WYPADA tak robić, ze JUŻ TERAZ WIE ze tak się nie robi. A ja oczekiwałam tylko
@lexico: #!$%@? z przeprosinami bo to nie jest jakaś celebrytka która musi wystosowywac oświadczenie na taki temat, mogła zwyczajnie przyznać ze to nie w porządku, ale nie w taki pokrętny sposób w jaki prowadzi z ludźmi rozmowy tutaj, czyli nawet próbując wybrnąć z tego, prawie-przyznając ze zachowała się nie ok („nie wypada”, „teraz wiem”) to dodatkowo jeszcze kłamała, ze to była uprzejma propozycja do tej dziewczyny i wmawiała mi ze „#!$%@?”
@Zorannio: No to nakarmię ją jeszcze bardziej, żaden problem, niech się nażre na zapas i tylko popije dobrze, może być nawet tym zasranym latte do ktorej napluła jej stażystka pierwszego dnia w robocie, ale może się w końcu nauczy, żeby nie próbowała wchodzić w dyskusje z osobami o wyższym IQ niż ona sama ma (czyli około 12,5)

Ja bym chciała tylko by wybrała się po profesjonalna pomoc, bo stanowi zagrożenie nie
@czaszkopranie: ona już w tamtym korpo nie pracuje, teraz jest gdzieś indziej i chyba ktoś jej nosa utarł.
Pisząc nie przeprosiła, miałem na myśli, że nie przeprosiła za swoje zachowanie przyznając się do błędu.
Ona tam była zwykłym korposzczurkiem, z którego większość cisnęła bekę.
Dostałą praktykantkę, to zaczęła być wielką ważną panią.

Po prostu ma dupę wyżej niż sra.
Życie weryfikuje wcześniej czy później takie postawy.

@Phyrexia - i tak Cie
@czaszkopranie: Ją i tak wywalili z tej pracy po redukcji etatów czy jak tam to sobie nazwała oficjalnie już nie pamiętam. A stażystki często są chamsko traktowane, warto mieć tego świadomość że takich Phyrexi na tym świecie jest od cholery i jeszcze trochę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jakby nie było - minęło dwa lata! Teraz może być kompletnie inną osobą. Daj ludziom się zmienić.

"Nawet jeśli