Wpis z mikrobloga

  • 112
Jak zejdziesz do odpowiedniego bf też pewnie da radę zrobić ci podobne zdjęcie.


@salvador5000 najgorszy mit ever. Suchklates bez masy mięśniowej, jak już zejdzie z bf to będzie wyglądał jak wrak z Oświęcimia a nie tak jak na focie
  • Odpowiedz
aż zapachniało z tego zdjęcia kawą piernikową ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio ileż on waży? 76 kilogramów przy 183cm. Więc trochę taki szczypiorek. W bicku góra 35. Na zdjęciu to docięci zawsze wyglądają na "dobrze zbudowanych". Jak zejdziesz do odpowiedniego bf też pewnie da radę zrobić ci podobne zdjęcie.

Z drugiej strony jakby nie patrzeć to zawidowiec który ciągle jest w formie więc regularne treningi, dopięta
PeterGosling - > aż zapachniało z tego zdjęcia kawą piernikową ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio...

źródło: comment_1650007687foygIEuheDyRG3I9rNAAvn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@salvador5000: XDDDD na początku dałem plusa bo pomyślałem że fajna ironia, ale potem się zorientowałem że to jest pisane na poważnie XDDD


@PeterGosling: Też mnie #!$%@?ło z tym szczypiorkiem, mi też mówili że jestem suchoklates przy 180 cm i 70kg wagi, może nie jest to dużo ale jak masz jakieś tam mięśnie to i tak lepiej się wygląda niż gdyby mieć te 80kg i w #!$%@? tłuszczu i się wygląda
  • Odpowiedz