Wpis z mikrobloga

@mexxl: az z ciekawosci pogooglalem kto to bo nie ma pojecia. I dowiedzialem sie tylko ze wydala jakas nowa plyte.

Jesli jakies stare kawalki grali w radio to na pewno jais musialem slyszec bo w robocie radio leci 8h.
No coz-musi byc wyjatowo dobra skoro albo jej nie gaja albo zadna piosenka nie utkwila mi w pamieci na tyle zeby wiedziec kto ja spiewa :P
az z ciekawosci pogooglalem kto to bo nie ma pojecia. I dowiedzialem sie tylko ze wydala jakas nowa plyte.


Jesli jakies stare kawalki grali w radio to na pewno jais musialem slyszec bo w robocie radio leci 8h.

No coz-musi byc wyjatowo dobra skoro albo jej nie gaja albo zadna piosenka nie utkwila mi w pamieci na tyle zeby wiedziec kto ja spiewa :P


@gorzki99:
Tymajster - > az z ciekawosci pogooglalem kto to bo nie ma pojecia. I dowiedzialem si...

źródło: comment_1650101876YC7XwrIi6wiurPotkN5plg.jpg

Pobierz
ja #!$%@? jacy wy jesteście COOL . wow normalnie mi się chce rzygać jak pod każdym wpisem o celebrycie w Polsce musicie jebnac te wypociny że A Ja NiE wiEm Kto tO mmm im so individual


@cl_master: to #!$%@? se jeszcze sete - moze ci sie uda porzygac wtedy. (a jak nie to kolejne trzy)

Jest jakas gownoburza a ja nie w temacie. No to pytam.
I oskarki oburzone ze ktos
@Vertesio: No ładnie... młodzieżowa artystka dołączyła się do szkalowania wiary naszych ojców (,). Prześladowania nie ustają, mam nadzieję, że pan minister Ziobro dopisze do ustawy zakaz wydawania płyt w święta...
O co dokładnie zapytałeś w pierwszym wpisie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@jestem_wrr: Kto to jest ta cala sanah?

az z ciekawosci pogooglalem kto to bo nie ma pojecia. I dowiedzialem sie tylko ze wydala jakas nowa plyte.


Jesli jakies stare kawalki grali w radio to na pewno jais musialem slyszec bo w robocie radio leci 8h.

No coz-musi byc wyjatowo dobra skoro albo jej nie gaja albo
@Wuja_Patryk: może się po prostu nie interesuje "muzyką" albo nie siedzi w tym co najnowsze i słucha swojego ulubionego gatunku/dekady muzyki. Jak mnie #!$%@?ą takie JAK TO MOZESZ CZEGOS NIE WIEDZIEĆ, SPRAWDZ SE W NECIE. Można też poprostu spytać jak człowiek i tyle. A Sanah moim zdaniem jest słaba. Pozdrawiam