Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lukglo86: Zawsze lepiej mieć na zapas niż nie mieć. Jak wyrabialem kilka miesięcy temu nowa bo stara się skończyła to czekałem około 1,5 tyg

  • Odpowiedz
@Andczej: nie no chyba bardziej pisano to w kontekście tego, że jest drogo dla Turków. Przeliczając nie jest źle, Turcja to dość tani kierunek
  • Odpowiedz