Aktywne Wpisy

PiersKurczaka +59

pypowicz +1
Gdybyście mieli zatańczyć na łyżwach, to do jakiej piosenki? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja bym wybrał Evry Najt i zrobił Najlepszy disco pokaz xD
#mediolan2026
Ja bym wybrał Evry Najt i zrobił Najlepszy disco pokaz xD
#mediolan2026





Dziś w końcu dostałem pismo z Sądu. Odmówili wszczęcia postępowania z racji stwierdzenia, że ten haniebny i niebezpieczny czyn którego się dopuściłem nie nosząc maseczki w sklepie, nie nosi znamion wykroczenia ¯_(ツ)/¯
Tym samym kończę tę długą sprawę trwającą prawie 4 miesiące. A ile w tym czasie przepalono pieniędzy podatnika na pisma itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście służba, która posługuje się hasłem "pomagamy i chronimy" może zawsze odwołać się od tego postanowienia. Jednakże myślę, że albo nie będzie im się już chciało albo przegapią termin (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Tym razem wołać nikogo nie będę - kto zainteresowany i mnie śledzi, ten się dowie o wyniku ¯_(ツ)/¯ No, może jedynie @Rabusek, ale i tak ma bana (╥﹏╥)
A całej reszcie, którzy mają jeszcze jakieś rozprawy przed sobą życzę powodzenia i trzymam kciuki - choć jestem pewny na 99%, że i wam wydadzą podobne postanowienie.
#koronawirus #covid19 #policja #maseczki #prawo
źródło: comment_1650391750yhZq86iBBEWfu3YZGxJ2Dt.jpg
Pobierzźródło: comment_16503917682ozIYnOIlVsVTGuqffNPwX.jpg
Pobierz@MrPickles: "Jest tu jakis cwaniak" - cytujac klasyka :DDD
źródło: comment_1650399937MR3WWubFg2Uo16CWsfooyK.jpg
PobierzPaczki też będziemy przesyłać, w końcu latasz w konkretnej ekipie to będą dbać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie musiałem stawiać się w sądzie, wszystko korespondencyjnie.
A opisuje, żeby dotrzymać słowa o informowaniu o dalszych krokach tej sprawy