Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki.

Z racji dużych zmian i kryzysów życiowych zdecydowałem się na #emigracja.

TLDR: szukam pracy w IT, bardzo proszę o pomoc.

Mam wykształcenie techniczne, inżynier informatyki, przez ostatnie kilkanaście lat pomagałem w rodzinnej firmie - handel, e-commerce.

Obsługiwałem klientów, ogarniałem zakupy, nadzorowałem pracę informatyków.

Chciałbym znaleźć pracę w IT, na początek nic ambitnego - po ostatnich miesiącach, które życiowo były dla mnie bardzo trudne, nie jestem w stanie ambitnie myśleć, aplikować, szkolić się itp.

Znam Linuxa, podstawy C++, świetnie rozwiązuję problemy ze sprzętem i oprogramowaniem, składam PC, potrafię skonfigurować sieci. Przy okazji pracy ze sklepem nie raz wdrażałem jakieś rozszerzenia, integracje, importy danych itp.

Oczywiście Excel itp, Power BI, podstawy SQL. Konfiguruję drukarki, kamery, sterowniki oświetlenia...

Czy znalazłby się ktoś, kto by mi pomógł ogarnąć pracę na początek? Jeśli nie uda mi się czegoś w IT znaleźć, to pojadę do pracy w magazynie i będę szukała na miejscu, ale może da się uniknąć tego etapu?

Kierunek dowolny (na zachód od PL, chodzi o pensję w EUR a nie w RUB): #islandia #dania #norwegia #niemcy #austria #holandia #belgia #irlandia.

Angielski bardzo dobry, niemiecki między podstawowym a średnim.

#programista15k #pracait #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1650904682UKwxoCr3phwoc28aEA5qT6.jpg
  • 14
@T3sla: Hej, mógłbym też prosić o informacje odnośnie pracy na priv? Też myślę o emigracji, a Holandia przy takich zarobkach i warunkach o których tutaj wspomniałeś wydaje się stosunkowo sensowną opcją. Jest Angielski w okolicach B1/B2 :)