Aktywne Wpisy

chciejstwo +418
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)
14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.
Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.
Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu

Nacho_Libre +13
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham





Składanie zaległej deklaracji jest trudniejsze niż zwykła korekta. Korekta wymaga wyłącznie przejścia w "Złożone dokumenty" i kliknięcie "Złóż korektę" na dokumencie, który chcemy poprawić.
Poniżej instrukcja jak złożyć korektę za lata poprzednie.
(Dla każdego zaległego roku chronologicznie)
1. Wydrukuj PIT-38 za odpowiedni rok z https://www.podatki.gov.pl/pit/formularze-do-druku-pit/
Przykładowo ten za rok 2020 to https://www.podatki.gov.pl/media/5669/pit-38_14-09.pdf
2. Uzupełnij papierowy PIT-38 wartościami za dany rok.
3. Wydrukuj ten dokument Czynny żal w PDF i uzupełnij o rok w punkcie "a)" i jeśli nie było podatku do zapłacenia skreśl punkt "b)" - wersja DOCX
4. Idź do urzędu skarbowego z kompletem dokumentów dla wszystkich lat (jeśli nie złożyliśmy np. deklaracji w roku 2019 i 2020) - (PIT i czynny żal).
5. Po złożeniu wszystkie można zrobić korektę PIT-38 za następne lata, dla których były już deklaracje jeśli chcemy wprowadzić tam niewykorzystane koszty z lat ubiegłych
#kalkulatorgieldowy #gielda #podatki #pit
źródło: comment_1651315587NIl7OoQ97yc6iRMbG0TZFm.jpg
PobierzJa p------e...
Dobrze, że trafiłem na ten wpis, to sobie przypomniałem, że ostatni raz złożyłem deklarację za 2017r. Wygląda na to, że mam jutro trochę papierologii.
@laminio: Nie rozumiem tej logiki - jak nie chcesz iść na całego w czarne i nielegalne ukrywanie dochodu z krypto to takie pomijanie kosztów tylko się ostro zemści w kolejnych latach.
Nie ma obecnie możliwości składania zaległych deklaracji i czynnego żalu online?