Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: norma.
Nie wiem czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę Was ostrzec przed tym co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi to przy Auchan, ale mogło i gdzie indziej, komuś innemu.
Oszustki działają następująco: dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby. Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią
@epll: to nie wiem czemu nasze wrażenia się tak różnią, ja nienawidzę tej okolicy, i jest głównym powodem dlaczego rozważałbym kiedykolwiek posiadanie broni osobistej, albo chociaż jakiegoś gazu
@RedveKoronny: A tam xD No tam to może i tak ale nigdy nie trafiłem na nic dziwnego. No i monopol 24/7 na rogu jest to przyciąga element. Kiedyś mi tam zioło typ chciał sprzedać w kolejce xD
@RedveKoronny Warszawska to turbo pato. Największy smog (bo w niecce), na około same pustostany, hałas jak ch#j, ulice pawła, wodna ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Zawodzie, trasa tramwajowa dojazdu do centrum z Szopienic do Załęża. Tutaj nie może być normalnie XD