Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jatylkozapytac: yyy... Czyli w imię nie wiem czego chcesz zamkontowac jakieś blokady, żeby ludzie chcący z jakiegoś powodu zawrócić na drodze, musieli jechać zawracać gdzie indziej? Co mają do tego sąsiedzi? Sąsiad otworzy bramę i se wjedzie do siebie przecież.
@tankowiec_lotus: nie, kazali dopłacac i tylko my sie zdecydowalismy, z reszta w komentarzach wrzucilam fotke gdzie widac, ze pozostale podjazdy są gołe
@DiegoCosta: jakies alternatywy poza takim slupkiem i fosą ze zwodzonym mostem?

@Shatter: juz zepsuli mi podjazd, ukruszyli kawalek. To jest moja ziemia, moja kostka, moj podjazd, wiesz ile to kosztowalo? Juz jest przerysowane bo ktos koparką nawracal. Ludzie poza sasiadami tu nie jezdzą bo to odnoga od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubako: no to sasiedzi poczekają z przejazdem. Zobacz wyzej jak sasiad naprzeciwko ma ogrodzenie. Jakbyśmy nie cofneli bramy, to nie daloby sie w ogole skrecic na naszą dzialke, byloby za wąsko

@jatylkozapytac: xD zły sąsiad! A ciekawe co by było, jakby cofnął bramę, ale nie miał jej na przeciwko waszej. Miałby cofnąć płot, żebyś umiała wjechać na podwórko? Co za absurdalna sytuacja XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: no to zgłoś do wykonawcy uwagi, skoro twój asfalt się uszkodził od osobówki ¯\_(ツ)_/¯
Jak ci się Pan rozłączył to idź na policję albo nawiąż kontakt z innego numeru, pozdrawiam