Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jest taki temat. W podstawówce hardo #!$%@?łem we #flyff , typowy grindownik w stylistyce cukierkowego anime. Wczesne dwutysięczne lata. Dla wtajemniczonych to był czas, kiedy Re-Skill chodził po 120.000.000 penya, modny był czarno-czerwony strój snowboardzisty, ciemne okulary i włosy Naruto, a klasy postaci kończyły się ma 2nd job quest. Ostatnio zachłyśnięty nostalgią, postanowiłem znowu hobbistycznie sobie pograć dla czystej rozrywki. Tylko, że nie mogę albo nie potrafię się połapać o co teraz w nim biega. Jest jakiś normalny Flyff, Flyff Universe, Flyff na przeglądarke, Flyff Legancy itd. Zauważyłem, że ceny się pozmieniały, doszły kolejne klasy postaci, bodajże dla Hero. Stąd moje pytanie - jest tu ktoś, kto może gierzy do dzisiaj i mógłby mi nieco wyjaśnić i streścić, jak obecne wygląda gra, o co chodzi z tymi wersjami flyffa i ogólnie zarysować czy nadal na serwerach jest sporo ludzi? Byłbym wdzięczny, całuski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #flyforfun #mmorpg #anime #pytanie #gry #gryonline
JeszczeNieTymRazem - Mirki i Mirabelki, jest taki temat. W podstawówce hardo #!$%@?łe...

źródło: comment_165160134989beW0J4OSDaLMLKsboxOf.jpg

Pobierz
  • 5
@JeszczeNieTymRazem: flyff universe i flyff na przeglądarkę to to samo. To miał być prywatny serwer ale typ za tym stojący ogarnął jak odpalić flyffa w przeglądarce i teraz ma oficjalne wsparcie. Póki co jest beta w azjatyckim rejonie, pewnie za parę miesięcy będzie i u nas.

A nowe klasy to po prostu upgrade second Joba, nie ma tu wyboru pomiędzy dwoma klasami, tylko nowe drzewko ze skillami ci dochodzi.
Oj grało się. Pozdro w serwera Mushpoie :D Sam zaczynałem przed v9, a skończyłem z flyffem na globalu na v14. Piękne czasy, szczególnie początek.

Pamiętam jak kiedyś źle rozdałem skille, to zacząłem robić nową postać, bo nie wiedziałem, że po zmianie joba skille się resetują xD
@Elec: @Maslany_smak: @Calvex: Tak jak napisane jest wyżej, po wejściu na oficjalną stronkę Flyffa, wyświetla się button "Coming soon", a po kliknięciu go pokazuje, że "Coming in May 2022! Early Access to the South East Asia Server". Pozostaje póki co czekać, ja jestem w opór ciekaw jak to będzie wyglądać i wsiadam powoli na hajpowóz. Ponadto na stronce ogłaszają, że klasy, mapa i ogólny moduł pozostaje ten sam, a