Wpis z mikrobloga

@razor172: ej ale w sumie to powinno się to móc gdzieś zgłosić xD Policja nie powinna móc oszukiwać w takich sprawach i w sumie jest to idiotyczne działanie, bo zniechęca następnych. Przecież to pozytywne zjawisko w określonych sprawach jeśli ktoś powsypuje innych winnych. Kara nie ma być zemstą, tylko ma przynieść korzyśc społeczeństwu, więc nie mam bólu dupy, że ktoś dostanie krótszy wyrok jeśli to pozwoli ukarać więcej winnych.
  • Odpowiedz
@razor172: swoją drogą jakim debilem trzeba byc żeby uwierzyć w takie wpisy? Przecież to jest robione dla reklamy konkretnego konta.... potem przekierowuje są takie bydło bezmózgie na odpowiednią niszę i hajs leci...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DupaJasia_: zacznijmy od tego, że to nie psiarnia wydaje wyrok, to jak może to obiecać? To taka obietnica, która nie ma spełnienia. Ja ci napisze ze obiecuje ci 1mln zł jak wyślesz mi fotkę swojego niebieskiego, wyślesz - ja ci nie dam hajsu i sąd uzna, że wiedzą powszechnie znaną jest to, że to była obietnica bez pokrycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
już pomijając bekę z patologii xD ale jeśli mieliby twardy dowód, że było obiecane to ciekawe czy można coś z tym zrobić xD


@DupaJasia_: A skąd wiesz że wszyscy na wszystkich nie posprzedawali i całość miała "obniżony" wyrok XD
  • Odpowiedz
no niby beka ale chciałbym zwrócić uwagę że jak tak policja będzie patusów robić w #!$%@? to oni się nie będą chcieli nawzajem sprzedawać i eliminować z ulicy bo się to nie będzie opłacało.

Tak więc wydaje mi się, że bagiety powinny się wywiązywać z takich obietnic, nawet jeśli symbolicznie tylko mieliby mu skrócić wyrok.


@lab_rat: Ten i ponad 300 ancymonów nie wie, że wyroku nie ustala pan policjant.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@razor172 na tym screen z komentami jest kopalnia beki xD

Śmierć #!$%@?ą i frajerą, wolność ludzią i złodzieją
  • Odpowiedz