Wpis z mikrobloga

Ten i ponad 300 ancymonów nie wie, że wyroku nie ustala pan policjant


@Filipterka25: każdy wie, ale ty może też byś się dowiedział ancymonie że po pierwsze możliwa jest współpraca policji z prokuraturą, które wnioskować może o różne rzeczy np mniejszy wyrok, ale to mniej ważne, bo najważniejsze że jak pies wie że nie ma na coś wpływu to ci tego nie obiecuje. W głowie mi się nie mieści jakie macie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Faraluch: jasne, że oburza. A to nie jedyne przewinienie policji, jeśli chodzi o wymuszanie zeznań. Od 30lat nic się nie zmieniło, no może oprócz tego, że jednak fizyczne wymuszanie stało się wyjątkiem, a nie standardem. Ale nic nie zrobisz, skarga do komendanta nic nie da, w sądzie też policjant już z góry jest uznawany za wiarygodnego świadka itd itp.
  • Odpowiedz
no niby beka ale chciałbym zwrócić uwagę że jak tak policja będzie patusów robić w #!$%@? to oni się nie będą chcieli nawzajem sprzedawać i eliminować z ulicy bo się to nie będzie opłacało.

Tak więc wydaje mi się, że bagiety powinny się wywiązywać z takich obietnic, nawet jeśli symbolicznie tylko mieliby mu skrócić wyrok.


@lab_rat: W Polsce funkcjonuje jakiś system ugody pomiędzy stronami w takich sprawach karnych? No i to
  • Odpowiedz
każdy wie, ale ty może też byś się dowiedział ancymonie że po pierwsze możliwa jest współpraca policji z prokuraturą, które wnioskować może o różne rzeczy np mniejszy wyro


@Faraluch: Prokuratura też nie ustala wyroku.

W głowie mi się nie mieści jakie macie standardy jeśli taka sytuacja was nie oburza


@Faraluch: Ale co mnie ma oburzać?

Facet najwyraźniej nie wstrzelił się w art. 60, ewentualnie wszyscy poszli na współprace i każdy
  • Odpowiedz
@lab_rat: Ponieważ sąd może wziąć to pod uwagę przy wymiarze kary.


@Filipterka25: Zeby sad wzial to pod uwage przy wymiarze kary to przede wszystkim musi informacja o tym byc w papierach sprawy - do ktorych wglad maja wszyscy oskarzeni.
Gdy ktos robi ugode z policja w zamian za sypanie, zadna ze stron zwykle nie chce zeby sie to znalazlo w aktach sprawy. Owszem policjant moze cos nieoficjalnie szepnac na ucho
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
policja mu obiecała, a policja to sobie może jajami pohustać


@NorthWarrior: no to mówię przecież, nie obuecujesz tego czego nie możesz zagwarantować

@Faraluch: skoro ten gangus był tak głupi żeby uwierzyć to jakos mi go nie szkoda, policja nic nie może w przeciwieństwie do prokuratury
#!$%@? mu w dupe w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Policja nie jest od obiecywania tylko od wykrycia sprawców i okoliczności
  • Odpowiedz
@NorthWarrior: popieranie bezprawia ciąg dalszy (ʘʘ) wy chyba naprawdę nie rozumiecie że dziś przekazywanie sprzecznych komunikatów do młodego patusa przez policje przy aplauzie, a jutro blefowanie prokuratury gdy to wy, może nawet niewinnie, traficie pod organy. Ale wtedy będzie wszystko spoko, skoro nie znacie procedur to zasługujecie żeby okłamani się pogrążać. Niech żyje chłopskoruzimz i patrzenie na najbliższe 20 minut! Niech żyje łamanie praw do osób których
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Faraluch: Czego zagwarantować? Ani policja ani prokuratura ani sad nic ci nie gwarantuje. Ale sąd przy oglaszaniu kary może choć nie musi wziąć pod uwagę zeznania, przyznanie sie do winy czy wyrażenie skruchy jako okoliczność łagodzącą. Skoro nie potraktował to typ byl np pomyslodawcą napadu lub popełnił taki czyn wcześniej. Chyba nie sądzisz, że to powinno działać tak, że dokonujesz rozboju i nie ponosisz kary bo się na wspólników rozprułeś xD
  • Odpowiedz