Wpis z mikrobloga

Czy picie mocnego alkoholu co sobotę (tylko sobota) co tydzień w dość dużej dawce (około pół litra na główkę, czasem litr) może prowadzić do jakichś schorzeń itd?

Jeszcze jedno pytanie- jeśli pije w ten sposób od 8 lat, to czy jeśli rzucę picie całkowicie to czy wtedy nie wyjdą jakieś chorobska itd?

Szwagier twierdzi że jak przestanę pić to organizm dostanie szoku i to co się konserwuje alkoholem co tydzień to teraz dopiero by dostało w dupę i bym siadł na zdrowiu ....

#alkoholizm #wiecznewymowki #alkohol #zdrowie
  • 89
@ekstrakt: No i tak samo uważam i z tego co kojarzę, to raczej ogólne stanowisko dla większej ilości alkoholu w 1/2 dni jest lepsze niż taka sama ilość rozłożona na codzienne picie :D
Wiadomo, bez przesady też z tym jednodniowym chlaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LZBNZ: tłukę się co tydzień w pt młotkiem po głowie. czy bezpiecznie jest poprzestać? szwagier mówi, ze mógł już przyzwyczail się do obijania i nie mógłby inaczej pracować
@LZBNZ: I co, jak tam rozmowa z alkoholikami, patusami i abstynentami na wykopie? Jest tak jak mówiłem, że prowadzi to w martwy punkt i nie będzie żadnej konkretnej dyskusji. Był ostatnio temat o życiu z alkoholemudzi wysoko postawionych. Tak samo było #!$%@? bez sensu dzieciaków z wykopu o tym jak żyją ludzie wysoko postawieni gdzie tu mało kto jest wysoko postawiony ale się wypowie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Bigbluee: Prawda jest taka że chcę przestać pić i szukam pomocy nawet takimi gówno-postami na wykopie, a ta banda zjebów która tu pisze skutecznie mnie zniechęca do prowadzenia dalszej dyskusji i znów w weekend sie #!$%@?łem.