Wpis z mikrobloga

@Kamilo67: Jedyne co z tego mema nie można samemu zmienić to wzrostu ¯\_(ツ)_/¯

@Nighthuntero: No tak, bo później jak już się jest starszym/dorosłym nie ma się żadnego wpływu na swoje życie i nie można w nim nic zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale łatwiej narzekać, że się jest grubym i nic z tym nie robić, że się nie ma pracy i nic z tym nie robić
@krzysiek944: Czyli nie można mieć genetycznie problemu z otyłością? Możesz magicznie stworzyć siłownię na wsi? Lol

Ostatnio mi psychiatra znów polecał te słynne terapie to spytałem na wykopie na innych tagach czy pomoże mi faktycznie przy moich problemach i się okazało, że niekoniecznie xD. Także spamowanie o tej terapii przy każdym problemie jest szkodliwe tylko.
spytałem na wykopie na innych tagach czy pomoże mi faktycznie przy moich problemach i się okazało, że niekoniecznie xD


@Kamilo67: Pobieranie porad medycznych na wykopie xD

Czyli nie można mieć genetycznie problemu z otyłością? Możesz magicznie stworzyć siłownię na wsi?


Za otyłość odpowiedzialne jest #!$%@? więcej niż spalamy. Są choroby które mogą powodować większe problemy z wagą, ale dalej to jest kwestia jedzenia. Do schudnięcia nikt nie potrzebuje siłowni, wystarczy ujemny
@krzysiek944:

No tak, bo później jak już się jest starszym/dorosłym nie ma się żadnego wpływu na swoje życie i nie można w nim nic zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ok, czyli nie masz pojęcia o czym piszesz ¯\_(ツ)_/¯. Terapia głównie kształtuje się na początku życia, więc powodzenia potem coś zmienić, tym bardziej, że dzieciństwo i tak już stracone. Fajnie, że jak normany przez pół roku zdalnych płakały,
@krzysiek944:

Pobieranie porad medycznych na wykopie xD


Przecież zaznaczyłem pajacu, że na innych tagach niż u przegrywów xD. Zresztą, gdzie niby mam się spytać jak nie w internecie? Zapłacił kolejne 200zł u innego typa i nie otrzymać sensownej odpowiedzi? Chyba, że ty zgadasz się z tym psychiatrą, że terapeuta może ciebie nauczyć jak obecni 20 latkowie ze sobą rozmawiają, jak zaczynają rozmowy, jakie mają zainteresowania, co ich śmieszy, jak polubić imprezy,
@NadmiarNiedoboru: atrakcyjna osobowość, ekstrawertyzm i dynamiczność, bycie dusza towarzystwa to nie jest pajacowanie. Widzicie tu jest wasz największy problem. Zawsze mnie bawi niemiłosiernie jak przez zawiść tak to tutaj nazywają.
Wygląd da się zmienić (i nie są to astronomiczne kwoty), ale tak #!$%@? osobowość to cockblock permanentny, zreszta co ja mówię tu nawet nie chodzi o dupy, z takim nastawieniem to ciężko nawet znaleźć ziomków.