Wpis z mikrobloga

@maciejkack: tek też może być, dlatego propozycja Palikota, żeby można było zasiadać w sejmie góra dwie kadencje wcale nie wydaje się taka głupia, tyle, że nie można przewidzieć, że ci nowi co przyjdą będą w stanie rządzić krajem niż te stare wygi, chociaż patrząc na ich poziom to wydaje mi się, że gorzej to już być nie może i nie mówię tu teraz o rządzie tylko o większości opozycji
polityczne obycie się przydaje


@maciejkack: kto ma ten ma :) w sumie nie wszyscy co tyle lat tam siedzą je mają. a uprawianie polityki jako sposób na życie nie skłania do rozwoju. znając irracjonalne pomysły części naszych posłów myślę też, że nie są w stanie zrobić zbyt wiele dla naszego kraju, a wręcz mogą zaszkodzić.
@SirBlake: d) Jako wolnościowiec chociaż nie w stylu Korwinowskim a raczej w stylu tam gdzie państwo nie musi interweniować nie powinno ale czasami może a nawet czasami powinno postawiłem na Palikota. Dlaczego? Uważam, że socliberalizm tej partii jest dobrą formą przejściową do klasycznie liberalnego państwa a reformy proponowane przez TR są świetną drogą przejściową. Gdy uda się spełnić postulaty TR będę się zastanawiał co dalej.

@maciejkack: @dreaper: Dokładnie życiorysy
@Zydomasoneria: Być może z podobnych powodów postawię na Gowina, oczywiście stawiając na umiarkowany ko-liberalizm. Chociaż w mojej ocenie dopóki nie powstanie społeczna, wolnościowa przeciwwaga dla dobrze zorganizowanych związków zawodowych czy grup interesu to nie zmieni się zbyt wiele. Czyli trzeba działać w polityce by zmienić już coś "na teraz", ale równolegle praca u podstaw, edukacja i co najważniejsze sprawna organizacja.