Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@BamBamBigelow: 8-10% typów wychowuje nieswoje dzieci. Kilka procent to typy które wychowują bombelka z poprzedniego związku ale na bank 3-4% typów żyje zawiedzionych życiem, bo domyślają się ale nie chcą stanąć z twarzą w twarz z faktem wychowywania bękarta. Testy powinny być obligatoryjne, rutynowe po narodzinach wtedy by odpadły jakieś emocjonalne dramaty. Jako faceci powinniśmy o to walczyć i ratowalibyśmy jakieś kilkanaście tysięcy chłopów rocznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BamBamBigelow: fakt, lepiej w imię zaufania po kilkunastu latach wyhuśtać się na linię.
To jest takie samo badanie jak profilaktyczna morfologia krwi czy wizyta u stomatologa.

Święte prawo każdego mężczyzny do wychowywania tylko swojego potomstwa.
Polki mają z tym taki problem jakby bały się, że są wiatropylne.

Stwierdzenia na temat "hehe niezłą kobietę sobie wziąłeś" są zabawne w kontekście badań na ten temat.
Jeszcze bardziej śmieszy fakt, że sugerujesz jakby można
@wonsztibijski: i jeszcze jedno. Test moglbym zrobic w przypadku gdybym po namiotach na festiwalach sie bzykal i potem jedna z lasek powiedzialby ze jest w ciazy

Wtedy bym zrobil( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie gdy jestem z kims w wieloletnim związku. Mam normalna kobietę nie gwiazdke.

A jak sie nie ma zaufania do partnerki to na cholere z nia byc?
@BamBamBigelow: To normalne kobiety nie uprawiają seksu? Pododawaj siebie na grupki na fb o męskich tematach to zobaczysz minimum kilka razy w tygodniu jest post facetów którzy mieli zdanie o swojej partnerce np jak Ty, ale przypadkiem wyszło, że ich zdradziła lub zaprzyjaźnij się bardzo dobrze z kilkoma kobietami to też się zdziwisz jak potrafią sobie zracjonalizować pewne rzeczy.

A jak sie nie ma zaufania do partnerki to na cholere z
@wonsztibijski: to działa w dwie strony. W tango ida i kobiety i faceci. Widze, ze bronisz tylko facetow. Moze masz jakies zle wspomnienia z kobietami?

Ja dobieralem związki sobie wg. Klucza. Podstawa nie szukalem zblazowanych gwiazdek a normalne skromne dziewczyny. Po roznych relacjach spotkalem moja obecna zone. Jesyesmy razem 8 lat. Mamy syna. Generalnie nie mozna wrzucac wszystkich kobiet do jednego wora (napewno zdradza) bo uwierz sa normalne tez kobiety. Wiadomo
@BamBamBigelow: Nie miałem jeszcze osobiście takiej nieprzyjemności, natomiast w środowisku moich znajomych takie sytuacje miały miejsce, też w wieloletnich związkach i również ich faceci mieli takie przekonania jak ty.
Nie mówię, że tylko kobiety. W drugą stronę też to działa, śmiem twierdzić, że nawet częściej.
Z drugiej strony też widziałem jak kobiety mające normalną rodzinę, męża, dzieci, kokietują w klubach, albo nawet zdradzają wciskając kit, że są w separacji, jak się
@wonsztibijski: wiadomo czujnym trzeba byc cale zycie( ͡º ͜ʖ͡º)

Tez wsrod znajomych widzialem rozne krzywe akcje. Np byly kierownik moj co delegacje obracal dupy a w domku zona corka. Potrafil w sobote przy nas na delegacji laski przelizywac brac na hotel po czym nastepnego dnia po powrocie do domu dzwonil ze zaprasza na grilla. Wpadalem z kumplami bo chciałem zobaczyc jak bedzie dla zony sie zachowywal.
@Ld93: Czemu traktujesz ludzi jak niewolników i chcesz ich do czegoś zmuszać? Wielki nadzorca plantacji bawełny się znalazł. Jak ludzie nie chcą wiedzieć czy dziecko jest ich to niech nie wiedzą, są wolnymi ludźmi!