Wpis z mikrobloga

@Alky: gosciu nikt ci nie zadał żadnego pytania xD sam stwierdziłeś ze podałeś statystyki udowadniające ze pękają w szwach podczas gdy ich nie podałeś XD mam wrażenie ze jestes jakiś kompletnie odklejony i nie rozumiesz w ogóle tekstu pisanego. Odpowiadasz na jakieś wymyślone przez siebie rzeczy i w dodatku nie maja one sensu dla nikogo poza tobą. Ale czego się spodziewać od kogoś kto promuje kosciol
  • Odpowiedz
Mnie martwi inna rzecz mianowicie, że ludzie w ogóle odchodzą od wiary i tu nie mam na myśli oddalanie się od KK tylko ogólnie od sfery duchowej człowieka


@zloty_wkret: Ludzie nie odchodzą od rozwoju duchowego, tylko od systemowej indoktrynacji...

Medytacja, joga, mindfullness i psychoterapie są popularne jak nigdy wcześniej. Ludzie chcą się rozwijać duchowo, ale zdają sobie sprawę z tego, że nie potrzebują do tego sztucznie narzuconych autorytetów, które narzucają im
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka:

Ja: pękają w szwach

Ty: pokaż statystyki

Ja: *pokazuję statystyki*

Niby jakich statystyk się dokładnie spodziewałeś? Jest tyle a tyle seminarzystów na tyle i tyle seminariów. Czego jeszcze chcesz?
  • Odpowiedz
›@ZmiksowanaFretka: "Nikt nie pytał o żadne statystyki"
›@Frasad: "Poka dane bo póki co to zmyślone fakty z dupy narodowego prawicowego multikonta"
No i widzisz cwaniaczku, przyłapałem cię na wierutnym kłamstwie, a kłócenie się z kłamcą który nawet nie ukrywa tego, że kłamie jest bezcelowe.
  • Odpowiedz
Ty: pokaż statystyki


@Alky: pokaż gdzie cie prosiłem o statystki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żebyś udowodnił swoją tezę, że pękają w szwach, bo póki co tego nie zrobiłeś. Już nie mówiąc o tym, że żadne z tych seminariów nie jest w Polsce, a taki byl temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz