Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: nomen omen, zobowiązujący nick.

No cóż. Możemy co najwyżej spisać protokół niezgody. Na szczęście, po ilości oraz treści aprobujących komentarzy w tym wątku, jest nadzieja, że większość z tych irracjonalnych wymagań ze strony tego dziwnego podmiotu oddali się i nie będzie miała zastosowania w tym kraju.
  • Odpowiedz
brak dopasowanego wsparcia dla uczniów LGBT, brak reakcji na nękanie ze względu na orientację czy tożsamość płciową.


@InsanelyIncredibly: nie oszukujmy się, nie ma to nic wspólnego z #lgbt. W Polsce żaden uczeń nie ma wsparcia i jeżeli ma jakieś problemy to jest w dupie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W ogóle nie ma ważniejszych problemów teraz na świecie


@JanTadeusz: o wow, najbardziej januszowy komentarz tutaj.
@parathormon #!$%@? wojna światowa wisi na włosku, grozi nam globalny problem z żywnością, jesteśmy na granicy katastrofy ekologicznej, ludzi nie stać na mieszkanie nie mówiąc o samochodzie.

#!$%@? ważniejsze jest to czy dziecko 11 letnie może bez konsultacji z psychologiem psychiatra etc brać hormony żeby zmienić płeć.

Xd
  • Odpowiedz
@BartStaszewski: nie mówię, że Polska jest ostatnia nieuzasadnienie, ale ten ranking to jest jakiś #!$%@? i z dupy wyciągnięty - Holandia ma 72% a UK 53%? UK gdzie flagi i kluby LGBTQ+ są wszędzie w każdym liceum?

To ja nie wiem jak ten ranking jest liczony skoro kraje Skandynawii mają ledwo 2/3 punktów w nim. Chyba, że się obawiają o pewne negatywnie do LGBTQ nastawione mniejszości ale to nie wolno o
  • Odpowiedz
W ostatnich latach mieliśmy parę głośnych spraw, gdzie 14/15-letnie dzieciaki np. wieszały się na sznurówce w swoim pokoju, bo były gnębione w szkole na tle orientacji seksualnej


@AugustinTarrou: Jednocześnie było sporo innych przypadków gdzie wieszali się z innych powodów. Orientacja, czy budowa ciała, czy jakieś wady wymowy najczęściej są tylko pretekstem aby znęcać się nad słabszymi psychicznie. Nie wiem czy jest sens z orientacji robić szczególnego problemu (może jest, potrzeba jakiś
  • Odpowiedz