Wpis z mikrobloga

Koszulka rowerowa to potrzebna rzecz na krótkie trasy? Jeżdżę zazwyczaj po 15-30 km 1x w tygodniu wiec zabieram tylko 2 bidony bo w razie czego wrócę do domu pieszo. Jeżdżę dla zdrowia i poprawy kondycji, intensywnie ale nie zależy mi na czasie. Kupiłem ostatnio jakąś za 120 zł, przymierzyłem w domu, ale na rower jednak poszedłem w takiej w jakiej na siłownie chodzę (dobrze odprowadza pot, ale nie przylega do ciała). Było w sumie wygodnie, nie wiem jakie zalety w moim wypadku mogłaby mieć ta obcisła. Chyba wolałbym ją zwrócić a za tą kasę kupić drugie spodenki z wkładką.

#szosa
#rower
  • 8
@JuanAntonioGonzalo: Spodenki wg mnie bardziej przydatne, ale koszulka też jak najbardziej użyteczna. Dobra koszulka jest miarę obcisła, ma szerokie ściągacze i antypoślizgowe wstawki, więc nie łopocze na wietrze i nie powoduje też obtarć, bo trzyma się na miejscu. Materiał odprowadza pot ale jest przewiewny, więc nie będzie wrażenia mokrej i zimnej szmaty. Ma kieszenie na plecach - bardzo wygodne i łatwe do korzystania nawet w trakcie jazdy (telefon, klucze, narzędzia, kasa,