Wpis z mikrobloga

@wykoko Często śledze jego relacje. Pudzian zaczyna dzień około 5 rano i w ciągu dnia tylko trenuje i pracuje mimo że zarobił już tak wiele. Z jednej strony to szanuję a z drugiej się dziwię. Od sterydów i nadmiaru obowiązków gość po czterdziestce wygląda jakby miał 60 lat, nie ma kobiety, nie jeździ na wakacje, nie relaksuje się a jedyne co się zmienia to cyferki na koncie gdzie już dawno ma tyle
nie relaksuje


@alvaroZcamaro: Myślę, że w jego przypadku wożenie tej gnojówki, czy część innych prac to może być forma relaksu. Chłop osiągnął bardzo dużo, nie musi się niczym przejmować, nawet jak czegoś nie zrobi, albo coś #!$%@? to odpowiada sam przed sobą, o straty finansowe pewnie też nie musi się martwić, bo nawet tego nie odczuje.
Taki Farming Simulator, albo ETS w prawdziwym życiu xd
6a kup pół hotelu

6b właściciel drugiej połowy nie chce jej sprzedać

6c zorganizuj bandę tępych karków

6d przyjdź w środku nocy i #!$%@? niewinnych gości na ulicę

6e zastraszaj własciciela

6g unikasz pierdla tylko dlatego że jesteś "wjelkim p0lakiem"

6h nie było ani sprawiedliwości ani punktu 6f


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Jeszcze dodaj, że ogłosił, że zabiera połowę i zaczyna wynosić połowę wyposażenia w tym sprzęt ze ścian.
@wykoko: miał trochę krzywych akcji np. ta w hotelu albo ta afera z jego firmą transportową - płatności pod stołem, oszukiwanie na podatku (btw. każda firma transportowa tak robi)
Ale ogólnie jestem pod dużym wrażeniem jak rozwinął się intelektualnie. Kiedyś w wywiadach gość nie umiał sklecić poprawnie zdania, a teraz nawet w tych swoich shortach świetnie potrafi się wypowiedzieć, nawet gdzieś widziałem że mówi po angielsku. Chłop naprawdę ciężko pracuje nad
@wykoko: To akurat jest stara dobrze znana taktyka żeby biedaka dupa bolała xD hur dur jak tak można tyle pieniędzy ma a on jeszcze w polu robi... Znam/znałem kilku takich co robili podobnie ¯_(ツ)_/¯ bo ludzie myślą, że jak masz pieniądze to odrazu trzeba innym płacić żeby robili za ciebie