Wpis z mikrobloga

1. Zarabiaj niecały milion za walkę

2. Miej dużą firmę transportową i dom weselny

3. Handluj nieruchomościami

4. Miej bogatych sponsorów

5. Zgarniaj hajsy za występy w TV

6. 2 treningi dziennie

7. #!$%@? #!$%@? piąta rano 44 tony gnojówki se przewioze


@wykoko: przestań papieża mnie obrażać!!!
@rakiwo

zasadniczo nikogo nie okradał. Popełnił przestępstwo, ale pół hotelu faktycznie było jego, a że nie doszło do notarialnego podziału to, według polskiego prawa każdy mógł korzystać z całości.


Żeby wyjaśnić na przykładzie jaka to idiotyczna sytuacja. Twoja babcia "podobno" ma ci przepisać mieszkanie. Więc idziesz z jakimś gościem do notariusza i sprzedajesz mu to mieszkanie. Notariusz wie że do żadnego z was ono nie należy więc wielkimi literami pisze że akt
@Purple: praca fizyczna albo generalnie wysiłek np. w weekend strasznie relaksuje głowę po tygodniu korporoboty.
Wykopać rów wzdłuż drogi na działce rodziców? Czysta przyjemność. Porąbać drewno do kominka? Proszę bardzo. Też bym sobie tak gówno z Pudzianem poprzerzucał, może nie nauczyłby mnie fizyki kwantowej ale podowcipkować przy #!$%@? pewnie z nim można. A i po tylu latach w sporcie pewnie ma sporo do opowiedzenia śmiesznych historii ( ͡° ͜ʖ
kiedyś go widziałem jak robiłem w Wawie na dzwigu przy wilanowskiej. Przyjechał s-klasą z jakąś czarnulką oglądać mieszkanie. Podszedł do chłopaków którzy tam pracowali, z każdym się przywitał, pogadał, pożartował. Sympatyczny normalny człowiek. Jak był czaruś pazura to nawet "Dzień dobry" nie potrafił powiedzieć.


@marcez: Odkryłeś sposób jak skupia się wokół siebie ludzi jak się czegoś potrzebuje, a jak zachowuje gdy tego nie potrzebujesz xD Wcale się nie zdziwię jakby chciał
@wykoko i to sie szanuje, wedlug mnie prosta robota to klucz zeby nie zwariowac. Robie w IT a mimk to #!$%@? w ogrodzie, robie wywozy bratu na firmie itp. Jest to dla mnie po prostu atrakcja i odpoczynek paychiczny, mysle ze kazdy chlop jest tak zakodowany. Imho jak ktos jest celebryta i nie ma dyscypliny zeby wlasnie czasem po ludzku troche fizycznie #!$%@? to w koncu mu palma odbije
@pss8888: Nie do końca tak było. Sugerujesz, że hotel należał tylko do męża, a to nieprawda. Hotel należał do obojga bo nie mieli rozdzielności majątkowej, natomiast sprawa o podział majątku trwała i faktycznie tego podziału formalnie jeszcze nie było. Z tego co wiem, to obecnie jest już po i faktycznie połowę otrzymała żona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wykoko: parę zachowań januszerskich ma, ale jeśli idzie o podejście do obowiązków i jakieś pracy to jest kuźwa naprawdę wzorem i można go postawić w jednym szeregu z największymi sportowcami. Coś jak Lewandowski, tylko nieco starszy i bez kobiety + z innymi zainteresowaniami (sorry, ale sobie nie wyobrażam Roberta rozwożącego gnojówkę pod rozściełacz albo robiącego kółko na Francję zestawem).

Cōż, wychował się w normalnej, prostej rodzinie, to raczej obyczajów Elżbiety II